Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

Klidne mluvte za mne. Kdyz mluvim sam za sebe, tak to vetsinou nedava valneho smyslu. No, skoro nikdo v zari nemuze, takze na velky mejdan bych to videl az mezi vanocema. Ale ted 3., nebo 6. zari bychom treba mohli dat ze dva, tri kusy v nejake mini sestave. Problem je v tom, ze budu delat papiry na motorku, tak se nesmim zborit a tezko se mi slibuje presny datum a cas. Proste bych to nechal na okamzite improvizaci a treba se k nam s maroshem nekdo z Ostravaku prida na par kusu bez delsi pripravy. Co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidne mluvte za mne. Kdyz mluvim sam za sebe, tak to vetsinou nedava valneho smyslu. No, skoro nikdo v zari nemuze, takze na velky mejdan bych to videl az mezi vanocema. Ale ted 3., nebo 6. zari bychom treba mohli dat ze dva, tri kusy v nejake mini sestave. Problem je v tom, ze budu delat papiry na motorku, tak se nesmim zborit a tezko se mi slibuje presny datum a cas. Proste bych to nechal na okamzite improvizaci a treba se k nam s maroshem nekdo z Ostravaku prida na par kusu bez delsi pripravy. Co?

 

dělat si do norské zimy papíry na babetu, to je úlet :)

ok, dej vědět přes Marosha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši, bude to bez termínu, tzv.akce na poslední chvíli. Dám Ti vědět, až to bude aktuální. Buď budeš mít čas nebo ne.

 

 

Ahoj.. jen dotaz.. přbíráte na akce nové členy, nebo je to už "uzavená společnost..." někdy bych se třeba přidal.. ikdyž toho mám teda docela dooost... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...