Návštěvník LukeD Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 To budou hrát dlouho:-). Nájezdy nejsou Jo, pak mi to došlo a opravil jsem se - na tebe ovšem pozdě. Ale vypadalo to tak, jako kdyby na ně hrát chtěli, nebo jako kdyby chtěli vyhrát obranou. Každopádně to tam padlo a to je důležitější. Betonárka Hradec si ve finále chválabohu základy stavět nebude.
markwagner Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Na finale jsem v Brne ted uz jenom sehnat lupeny
spineshank Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Tak finále. ...tak zítra zaberie Chomutov ať srovnáte a pak ještě 1x a jdementi na sebe
Frostie Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Budeme se maximálně snažit. Doufám, že rozhodčí budou pískat na obě strany a nejen na jednu
spineshank Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Věřím že to dáte, snad nebudete mít takový hovada jak my dneska
Frostie Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Věřím že to dáte, snad nebudete mít takový hovada jak my dneskaTo máme v poslední době furt, včera to bylo extrémní, ale zkusíme to.
spineshank Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Jen jsem zvědavej jak to vypadá s Ondrou Němcem
kuncák7 Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Jen jsem zvědavej jak to vypadá s Ondrou NěmcemPlay off pro nej skoncilo, prednost ma U18.
Kat251 Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Play off pro nej skoncilo, prednost ma U18. No to asi myslíš Nečase.. Ondra Němec vypadá na otřes mozku..
spineshank Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Play off pro nej skoncilo, prednost ma U18.no budou muset muset zfalsovat registračku aby se tam dostal....DDD
Kat251 Odesláno 8. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2017 Ale věřím, že by byl na osmnáctkách platnej.. Sent from my iPhone using Tapatalk
kuncák7 Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 No to asi myslíš Nečase.. Ondra Němec vypadá na otřes mozku.. sakra, ja si nebyl jistej jestli myslis to zraneni ci mladase. Priste se optam. Ten otres je blbej, snad to neni tak vazny a na finale bude
Návštěvník vwtyp11 Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 No jo no.Vypadá že skončí derby mezi Hradcem Králové a Pardubicema u Hradce což je velká škoda...ale druhá liga taky liga :clap: Oni spadnou jako z extraligy do druhé ligy? Nene?!Instantní fanoušci ukradeneho týmu sekackářů by se měli dovzdelat;)
vraby Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Kartičky připravené,na 7 zápasů to snad bude a když ne tak splněno klucí mají. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
spineshank Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Doufam ze Kometa shoři Hradec!!! Fandime Hradci nestraš. ..Dtak ještě že si to nemyslel vážně. ....D
Frostie Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Aktualitka Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
spineshank Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Tak to je dobrá zpráva a doufám že dva zápasy budeme čekat na konec druhého semi
Frostie Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Tak to je dobrá zpráva a doufám že dva zápasy budeme čekat na konec druhého semii já bych byl rád, kdyby to tak bylo.
kuncák7 Odesláno 9. dubna 2017 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2017 Tyhle zraneni jsou o hubu, jiste pamatujete Lindrose. Ale to finale bych mu pral.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se