Přejít na obsah

HOKEJ


Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD
Odesláno

To budou hrát dlouho:-). Nájezdy nejsou

 

Jo, pak mi to došlo a opravil jsem se - na tebe ovšem pozdě. :) Ale vypadalo to tak, jako kdyby na ně hrát chtěli, nebo jako kdyby chtěli vyhrát obranou. ;)

 

Každopádně to tam padlo a to je důležitější. Betonárka Hradec si ve finále chválabohu základy stavět nebude.

Odesláno

Budeme se maximálně snažit. Doufám, že rozhodčí budou pískat na obě strany a nejen na jednu

Odesláno

Věřím že to dáte, snad nebudete mít takový hovada jak my dneska

To máme v poslední době furt, včera to bylo extrémní, ale zkusíme to.

Odesláno

No to asi myslíš Nečase.. Ondra Němec vypadá na otřes mozku..

 

sakra, ja si nebyl jistej jestli myslis to zraneni ci mladase. Priste se optam. Ten otres je blbej, snad to neni tak vazny a na finale bude

Návštěvník vwtyp11
Odesláno

No jo no.Vypadá že skončí derby mezi Hradcem Králové a Pardubicema u Hradce což je velká škoda...ale druhá liga taky liga

:clap: :clap: :clap:

Oni spadnou jako z extraligy do druhé ligy? Nene?!:)

Instantní fanoušci ukradeneho týmu sekackářů by se měli dovzdelat;)

Odesláno

Tak to je dobrá zpráva a doufám že dva zápasy budeme čekat na konec druhého semi

i já bych byl rád, kdyby to tak bylo.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...