Přejít na obsah

Breitling SuperOcean


Baker

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník YPO

přidávám pár živých fotografií (*paneristi) - musím říci, že mně nečím zaujaly - asi ty netradiční čísla - zrovna tak nějak řeším něco s černým číselníkem .............................................................................................. no ale tohle to nebude :)

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoliv se mi nelíbily, tak uznávám (jak už tenkrát kdosi psal), že ta utíkající čísla dávají jistou dynamiku.

V reálu (za výlohou) se mi svojí jednoduchostí zdály lehce cheapový. Ale na tý povedený gumě bych je jako "druhý" bral.

 

Když jsem kupoval PO, tak jsem je měl taky na ruce, ale prostě to nešlo. 42 mm je pro mě málo. Navíc tyhle fakt vypadaj ještě menší. Další věc je, že naživo mě dost vadí přemíra italiky. Zatímco na cifru to vypadá dobře, tak z čísel na lunetě se tak maximálně točí hlava. Další mínus je pro určitá ztráta "B šajnu" :) Bez mučení se přiznám, že já si kupoval Brajtle kvůli blejskavosti a pokud možno aby to byl kus železa. Tohle nemá ani jedno, ani druhý. Steelfishe jsou o level výš. Ostatně jsem zvědavej jak vyprasej ty satelitní submodely jako je právě SF.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kalifx: ...vždyť píšu "druhý" hodinky. Na druhou stranu aby byly druhý (freizeit, zahrada atd.), tak na to jsou drahý, na to mi stačej Giezy.

Že nemaj B-šajn mě dokonce k tý výloze tak nějak přitáhlo. Vlastní ambivalentní pocit mě zaujal a donutil nad těma hodinkama přemýšlet.

Ale taky přiznám, že drahý hodinky co vypadaj jako levný nejsou nic pro mě, fotky od ypouše jim lichotěj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

nevím kam to napsat, pánové nevíte cenu B kaučuku s tou velkou sponou ? potřebuju na rybu new, protože ten s trnovou sponou je mě velký :D

 

Kupoval jsem před zhruba 14-ti dny OceanRacer a bez spony vyšla na 1350,- v Ostravě v obchodě.

 

Edit: stejná cena je i u hladné gumy. Kupováno v Dealu.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...