Přejít na obsah

uhrforum.de - registrace


sodowka

Doporučené příspěvky

Tak to docela čumím. Já dostal registraci na poprvé a to moc jazykově nadaný nejsem, takže jsem tam měl jen pár jednoduchých vět.

vzali galerii mých fotek a vyplácli ji tam, tak jsem se chtěl zaregistrovat, že třeba odpovím na jejich komentáře a poděkuju..

Výsledek: nejste pro nás dost dobrej :D

Tak si toho schválení važ  :cheers:

 

Neva, na Chronomagu a TZ je stejně nejlíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzali galerii mých fotek a vyplácli ji tam, tak jsem se chtěl zaregistrovat, že třeba odpovím na jejich komentáře a poděkuju..

Výsledek: nejste pro nás dost dobrej :D

Tak si toho schválení važ :cheers:

 

Neva, na Chronomagu a TZ je stejně nejlíp.

 

Hm,to ani neni moc drzost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Repliky  :)

 

No skor som chcel popisat vlastnu skusenost pre tych co nad tym uvazuju  :helpsmilie:

 

Pokud to má na cifru IWC, tak je to těžko replika, ale prachsprostý fejk a dokdu to neskončí v tomto vláknu:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/30445-fejkobijci/page-6,

 

tak se o nich nemá smysl zmiňovat. 

 

A jsem přesvědčen, že tady o nich nikdo neuvažuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho rozdíl mezi "replikou" a "fejkem" je především v kontextu. Fejk = padělek je to tehdy, když je to vydáváno za pravou věc s cílem podvést kupujícího, replika je to tehdy, kdy si je kupující vědom pravý povahy předmětu a nedochází tak k jeho podvedení...

 

Ale to je spíš názor, nemyslím, že by někde byla přesná obecně uznávaná definice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si dobre pamatam ze niektori vyrobcovia (ja viem o Longines a Hujer) istu chvilu hovorili o reediciach svojich historickych modelocv ako o "modern replica of historical model" ale postupne s tym prestali a dnes sa skor pouziva pojem Heritage (dedicstvo).

 

Samozrejme ak repliku vyraba/predava niekto iny nez vlastnik danej znacky, jedna sa od podvodnu napodobeninu - fejk a pripadna kvalita/nekvalita vyrobku je irelevantna, tak isto ako to, ci kupujuci o podvode vie, alebo je sam tiez podvedeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...