Jump to content

rolas

Member_50
 • Content Count

  785
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About rolas

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha/Ostrava

Recent Profile Visitors

7,193 profile views
 1. Já používám vazelínu a pohoda, náplast mi vadila, ale kvalitní tričko je základ.
 2. Nakonec to bylo pracnější než jsem si myslel, ale s výsledkem jsem spokojený :).
 3. Jo, tak 160 není úplně málo, ale podle tepu bych se vůbec neřídil, je to k ničemu. Každý to má jinak (dneska běh do kopce s kolegy a 1 měl přes 190, zatím co já byl na 145) a taky záleží na rozpoložení. Kdysi jsem se tím také dost řídil, ale akorát šel výkon dolů, od té doby co to úplně ignoruji a řeším pouze tempo, tak je líp :). Jinak o tomto i zmiňuje Jason Koop v knize Základy ultramaratonského tréninku a myslím si, že on tomu rozumí mnohem více, než většina z nás. Navíc 460 výškových na 5,5km je solidní kopec pro běh a tam tepy hned letí nahoru.
 4. Tak spíše X1/X3 cena může jít výše, záleží na výbavě a roku.
 5. Ahoj, pokud by někdo prodával, nebo věděl o někom kdo bude nabízet na prodej např. BMW X1,X3 nebo Audi Q3/Q5, tak budu rád za nabídku. Motorizace minimálně 2 litr a výš, rok od 2012 a max cena 400 000 CZK.
 6. Pokud by jste věděli o někom kdo prodává HT/XC (velikost L) s koly Ahead, tak když tak SZ, kolega shání.
 7. Asi mi přeskočilo, nevím proč jsem to tak napsal .
 8. Nevíte náhodou jestli EtienneRSV přezul kola?
 9. Díky za tip, to vypadá taky dobře a u nás to vychází lépe jak kloubus https://www.bodyworld.eu/cz/cs/prom-in-joint-care-drink-280-g-5662?variant=37993&utm_source=heureka&utm_medium=referral
 10. Potřeboval bych poradit. Která motorizace je lepší z hlediska spolehlivosti a jaký nájezd je rozumný pro tento motor při koupi. Motor od Audi - 3.0 TDI quattro 180 KW N57 od BMW - 3.0 xDrive 190 KW
 11. Kloubus nebo Geloren, minimálně 1x ročně, nicméně co mi přijde, že je lepší, tak kombinovat sporty. Jinak po delší době jsem si splnil jeden cíl a to půl maraton přes Kubánkov pod 2 hod.
×
×
 • Create New...