Jump to content

mtruelle

Member_50
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About mtruelle

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday February 25

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Kynologie, hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Je dobré si uvědomit, že absolutní většina v současnosti aplikovaných vakcín / všech/ se dává právě dětem - a to od věku 6ti týdnu. Dříve dokonce TBC již na porodnici. A kromě pár antivax matek jsem za více než 35let praxe nezažil nějaké problémy. To, že se léky stahují po mnoha letech z oběhu - resp. jim není prodloužena registrace - z důvodu výskytu nežádoucích účinků i pár jedinců - to je pravda, zažil jsem mnohokrát za život. To ovšem není důvod zavádět nové léky do praxe.. vždy musí být zachován poměr prospěšnosti vůči rizikům. Kdyby tomu tak nebylo, dosud by se snižoval tlak pi
 2. To je presne. Byl jsem ted 7 tydnu ve Francii ... ani cestou tam ani zpet ani na jednech hranicich ani noha....
 3. Účinnost na Deltu... pro zajimavost...
 4. To první je jistě úspěch.... To druhé... nevím, nevím.....
 5. Ale to je přece svaté právo zdravotní politiky každého státu, tedy i našeho. Stát zvolil a podle mě správně jako prioritu očkování schváleným vakcínami zdarma. Nechceš.. Tvoje volba. Testy by měl platit stát těm, kteří očkavání být nemohou. Jsou evropské státy, které už ustanovil povinnost očkování pro některé profese... Je to nedemokraticke?... Nechceš... Jdi pracovat jinam... Vždy je volba.
 6. To se ale nevylučuje, k eliminaci víru stačí kolektivní imunita a to se nerovná 100procemtni proockovanost. Vždy bude skupina která nepůjde očkovat... Buď zdravotní kontraindikace nebo neschvalena vakcína pro nějakou věkovou skupinu. Kolektivní imunita funguje u všech přenosných chorob proti kterým se ockuje, pokles kolektivní imunity znamená exacerbaci choroby v populaci... To je nehasnouci a jednoznačná zásluha odmítaču očkování.. A to u povinných. Vím o čem píšu.
 7. Tvá jistota je odzbrojujicí https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/science/science-briefs/fully-vaccinated-people.html
 8. LM má asi 5 procent lidí, buď v homo nebo hetrrozygotnim stavu, často to.. zejména muži.. ani neví. Každopádně za mě ano, riziko tromboembolickych komplikací je nesrovnatelně nižší po očkování než po Covid. Ale nejsem hematolog.
 9. Radši bych volil mRNA vakcínu než vektorovou, čili Pfizer.
 10. Podívej se na: Tečka. https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.nakit.eocko.wallet
 11. Vcera byla jen na apple, dnes mela byt i na android ale dopoledne jeste nebyla Včera jsem ji stahoval pro android z playstore.
 12. Možný je všechno, ale toto je malo pravděpodobné. Zkusit opakovaně. Jinak od včera funguje appka Tečka a tam jde naskenovat QR kód z certifikátu.
 13. Obsah 300 nebo 500ccm. Nemá někdo nazbyt?
 14. Takže jsem paní pochopil... Ráno a večer 10 dřepů, v poledne 10 kliků a sklapovaček, to vše při otevřeném okně. Když to nezvládnu, tak jsem buď tlustej.. očkování je nanic.. Nebo jsem starej a naočkovat. Ostatní jsou v pohodě. Opakovat pak každý rok k evidenci změn místo plošného přeočkování. Je to vlastně jednoduchý.
×
×
 • Create New...