Jump to content

mtruelle

Member_50
 • Posts

  456
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About mtruelle

 • Birthday February 25

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Kynologie, hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mtruelle's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Doporučuji, mám několik let. https://www.zbozi.cz/vyrobek/gardena-rollup-m-l-tyrkysovy/
 2. Několik měsíců používám a není to vůbec špatné...ovsem není to klasický dalekohled. https://www.fotoguru.cz/canon-powershot-zoom-recenze/
 3. V centru Paříže se moc rychleji stejně nejezdilo, je tam dobrá síť okruhu s rychlostí 90km a z těch pak jde od odbocovat k centru. Takže v reálu ta změna není nijak dramatická. Frantici rádi demonstrují proti všemu
 4. Je dobré si uvědomit, že absolutní většina v současnosti aplikovaných vakcín / všech/ se dává právě dětem - a to od věku 6ti týdnu. Dříve dokonce TBC již na porodnici. A kromě pár antivax matek jsem za více než 35let praxe nezažil nějaké problémy. To, že se léky stahují po mnoha letech z oběhu - resp. jim není prodloužena registrace - z důvodu výskytu nežádoucích účinků i pár jedinců - to je pravda, zažil jsem mnohokrát za život. To ovšem není důvod zavádět nové léky do praxe.. vždy musí být zachován poměr prospěšnosti vůči rizikům. Kdyby tomu tak nebylo, dosud by se snižoval tlak pijavicemi a teplota chininovou kůrou. U vakcín pamatuji pouze jednu - ruskou TBC vakcínu. To že schvalování každého léku u dětí trvá déle je pravda - náročnější kriteria, obtížněji se dává dohromady skupina na testování a tak. Mnoho farmaceutických firem proto své přípravky nechá schvcalovat až od nějakého věku.. nechce se jim do toho složitého schvalovacího procesu a spotřeba toho přípravku v dětské populaci třeba není finančně zajímavá. Jinak co se očkování Covid týče - není důvod předpokládat jinou reakci dětského organismu od dospělého.....ovšem lze očekávat jinou reakcí od rodičů.. to je neoddiskutovatelný fakt.
 5. To je presne. Byl jsem ted 7 tydnu ve Francii ... ani cestou tam ani zpet ani na jednech hranicich ani noha....
 6. Účinnost na Deltu... pro zajimavost...
 7. To první je jistě úspěch.... To druhé... nevím, nevím.....
 8. Ale to je přece svaté právo zdravotní politiky každého státu, tedy i našeho. Stát zvolil a podle mě správně jako prioritu očkování schváleným vakcínami zdarma. Nechceš.. Tvoje volba. Testy by měl platit stát těm, kteří očkavání být nemohou. Jsou evropské státy, které už ustanovil povinnost očkování pro některé profese... Je to nedemokraticke?... Nechceš... Jdi pracovat jinam... Vždy je volba.
 9. To se ale nevylučuje, k eliminaci víru stačí kolektivní imunita a to se nerovná 100procemtni proockovanost. Vždy bude skupina která nepůjde očkovat... Buď zdravotní kontraindikace nebo neschvalena vakcína pro nějakou věkovou skupinu. Kolektivní imunita funguje u všech přenosných chorob proti kterým se ockuje, pokles kolektivní imunity znamená exacerbaci choroby v populaci... To je nehasnouci a jednoznačná zásluha odmítaču očkování.. A to u povinných. Vím o čem píšu.
 10. Tvá jistota je odzbrojujicí https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/science/science-briefs/fully-vaccinated-people.html
 11. LM má asi 5 procent lidí, buď v homo nebo hetrrozygotnim stavu, často to.. zejména muži.. ani neví. Každopádně za mě ano, riziko tromboembolickych komplikací je nesrovnatelně nižší po očkování než po Covid. Ale nejsem hematolog.
 12. Radši bych volil mRNA vakcínu než vektorovou, čili Pfizer.
 13. Podívej se na: Tečka. https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.nakit.eocko.wallet
 14. Vcera byla jen na apple, dnes mela byt i na android ale dopoledne jeste nebyla Včera jsem ji stahoval pro android z playstore.
×
×
 • Create New...