Zdravím přátelé, nabízím nový, ručně vyrobený řemínek 22/18, 120/75, hovězinka, příjemný na dotek. Nedokážu nafotit přesnou barvu, kůže má spíše tmavší odstín než je na fotografii. Rád bych 750,- včetně dopravy.
Děkuji za pozornost a roBERTOVI za prostor.
Děkuji všem za hezká i vtipná přání.
Přeji hezké a šťastné prožití vánočních svátků a do Nového roku jen to nejlepší, splnění přání vysněných hodinek , ale hlavně pevné zdraví.