Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Dávám Martarovi za pravdu....zrovna mám na svých moonech nasazený Hirsch James v zlatohnědé (na umělém světle je tmavší, na denním luxusní zlatohnědá). Performance řada je pecka. Měkoučké, voděodolné, bez pocení a vypadají krásně. Na léto mám ještě z performance řady na moony Hirsch Robby s červeným prošitím. Jeden z místních chronošílenců ho na mé doporučení zakoupil a tak ho zaujal, že si ještě sehnal na moony červenou vteřinovou rafičku z Alaska limitky...mno, velká paráda. :)

 

c52cebd350f9ed0f956ad45eb571d60b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám Martarovi za pravdu....zrovna mám na svých moonech nasazený Hirsch James v zlatohnědé (na umělém světle je tmavší, na denním luxusní zlatohnědá). Performance řada je pecka. Měkoučké, voděodolné, bez pocení a vypadají krásně. Na léto mám ještě z performance řady na moony Hirsch Robby s červeným prošitím. Jeden z místních chronošílenců ho na mé doporučení zakoupil a tak ho zaujal, že si ještě sehnal na moony červenou vteřinovou rafičku z Alaska limitky...mno, velká paráda. :)

 

c52cebd350f9ed0f956ad45eb571d60b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Tak to bych se i kouknul! Nemáš foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Perfermance strapu jsem mel vzdycky akorat problem nasadit omega sponu se sirokym jazyckem do gumoveho konce remenu:)

 

Tohle je taky zajimava kombinace, ja mam v hlave porad hnedyho krokouse s bezovym prositim s nejakou motylkovou sponou.. Neco ve stylu Ian Alligator, akorat to stoji uz trosku raketu  :D Tohle je jaky remen?  Hirsh Paul? 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Moc pekny racing remen! 

 

Tady pridam dve mobilovky  :)

 

novyrokSpeedy.jpg?ver=0Appolonasnehu.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kid_A, on 03 Led 2020 - 12:52, said:snapback.png

pekny to mas. Dej mi vedet, kdybys poustel toho zelenyho Janka:))

Tuto foto by som si vedel predstaviť ak do kalendáru.

 

pekny to mas. Dej mi vedet, kdybys poustel toho zelenyho Janka:))

 

Kluci, diky moc!  ^_^ Mimochodem ten zelenej Janek je hodně nízkej, mám takový pocit, že k Speedům to chce něco trošku vyššího - tak tech 2,5mm- 3mm :)

 

To Zekon - tak pěkný děláš řemenivo a skončíš u takové uměliny?  :D  Já shodou okolností včera koukal na tenhle kousek.. Taky se mi to líbí.. :)

 

Watchbandit-khaki-Cordura-strap-Omega-Sp

Watchbandit-navy-blue-Cordura-strap-Omeg

 

 

 

 

Tuto foto by som si vedel predstaviť ak do kalendáru.

 

pekny to mas. Dej mi vedet, kdybys poustel toho zelenyho Janka:))

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslis muj post, tak jsem se dival na tento eshop ( 99e a vice posta zdarma) https://watchbandit.com/products/watch-bands/nylon-straps/cordura-straps/ 

Pokud Zekonuv, tak ten jeho vidim treba tady (jestli se nepletu:) )https://www.hodinky-365.cz/reminek-k-hodinkam-morellato-5120282038-parkour-x1185349?gclid=CjwKCAiAjMHwBRAVEiwAzdLWGJ0d5mRcMwbg1kp4LJ4bF253OtXGTIVCTteatosbM3bry4tyZT8V4BoCLvEQAvD_BwE#185351

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pěkný, Pebe.

 

Stejně je sranda, jak po téměř čtyřech letech, co moony mám, dokážu zjihnout nad tím, jak jsou dokonalý. Čitelnost, jednoduchost a úplnost (*) luminiscence mi přináší intenzivní potěšení, kdykoliv ji v reálu nebo na fotce vidím.

 

(*) pro srovnání, ty dvě "díry" v lumi u datejustů mi strašně pijou krev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je pouze půjčené a i jako silný Seikoholik musim tvoje slova potvrdit.

Jsou to fakt super hodinky, jednoduché a přitom komplexní, perfektně padnou i na moje malé zápěstí a pristě...jednou budou i u mě v hodinkovnici;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Takhle nějak by na mý ruce vypadaly moony, kdyby měly 48mm :D

 

Předpokládám, že je to jen snímaný hodně zblizka, Chozefe - jako když rybáři fotěj svoje úlovky.

 

Řemen dobrej, ideálni do komba ke kanárkovýmu Lambu nebo nabušený žlutý americe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...