Přejít na obsah

DAN HENRY Watches


Sacíbagr

Doporučené příspěvky

Mne se ten brand nelibi. Ostatne podobne jako se mi nelibi Steinhart. Nelibi se mi, ze kopirujou legendarni kousky, bez spetky studu. Stokrat vic si vazim Christopher Ward, kteri se vydali vlastni cestou.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Koupil jsem trochu impulzivně 1972. Orfiny se mi vždycky líbily, ale na vyzkoušení jsou cenově jinde a tohle stálo pár korun. Brand mě neuráží, ale fakt je, že každý jejich model více než čerpá z kultovních modelů zavedených značek a chápu, že to někomu může vadit. Zpracování je super a vypadají orpavdu kvalitně, ale na ruce jsem je měl jen jednou a vím, že už je nosit nebudu. Ještě že už nejsou ty no date pandy, protože ty bych určitě zkusil taky. Holt nepoučitelnej :-)  

 

post-30368-0-29837200-1567110116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za me:

- pribeh - hodinkovy nadsenec, viz jeho sbirka a stranky timeline

- pristup

- zpracovani

- cena

 

Mam 1970 a 1939 a potapky nesundam z ruky. Srovnani s Tissel je naprosto mimo.

 

Nicmene komu se nelibi, ma tak obrovsky vyber ze resit zrovna tuto znacku je ztrata casu.

 

omlouvam se za diakritiku, kombinace unavy z celodenni prace na domku a cerveneho vina dela svoje.

 

Mejte se krasne martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zaslepeny stoupenec DH, ale precti si povidani ke kazdemu modelu na jejich strankach. Vzdyt on tam jednoznacne priznava inspiraci a snazi se o vytvoreni typickeho predstavitele hodinek dane doby. V tom vidim trochu rozdil oproti kopirovacum uspesnych modelu a znacek typu stajnu. Rad si prohlizim jeho sbirku na webu a ta inspirace je zrejma. Porad je to pro me ale nadsenec a ne jen obycejny kopirovac. 1000 lidi, 1000 chuti.

S uctou martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Mne se ten brand nelibi. Ostatne podobne jako se mi nelibi Steinhart. Nelibi se mi, ze kopirujou legendarni kousky, bez spetky studu. Stokrat vic si vazim Christopher Ward, kteri se vydali vlastni cestou.  

 

Koukám na ty stránky, nejen jeho sbírka je úctihodná (pokud jsem to pochopil správně sám nasbíral 1500 kusů) a web je doplňován o další kousky jiných sběratelů a baví ho vyrábět levné quartzky bez nároku na budování nějaké exkluzivní značky. Přijde mi to že to je jeho zábava, aby se nenudil se sbírkou za miliony USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...