Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

Nikdy jsem si nějak extra nepotrpěl na řemeny, zvlášť s cenou obsahující více než 3 cifry, ale tak po třech letech s origo gumou jsem si udělal trochu radost no 😁. Akorát teda nejsem schopen to nafotit nějak rozumně, aby ta modrá byla fakt správně modrá (ale ona je s každou změnou světla stejně jinak modrá 😂.

Tak tedy Crafter Blue - navy blue/red

 

 

279A7D33-9541-4477-A7E6-9F62ACF84710.jpeg

EC4DC66D-4A83-404D-85BC-1EBBF5FDF81B.jpeg

0063AD71-7C19-4BCD-88DD-D0289E87B4F7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Vybírám samuraie na lítačku. Nejvíc bych teda bral staré bílé, ale buď nejsou, nebo je stav horší, než bych akceptoval. 

Kingy mi přijdou všechny nějak moc lesklé i když Dark Manta jsou luxusní. Nebo dát přednost klasickým s plechovou vložkou lunety, které působí víc toolově? Volil bych nejspíš pepsi nebo ty s šedou vložkou (nemyslím Grey dawn) ... hm ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 5. 12. 2022 v 15:21, solidus napsal:

Vybírám samuraie na lítačku. Nejvíc bych teda bral staré bílé, ale buď nejsou, nebo je stav horší, než bych akceptoval. 

Kingy mi přijdou všechny nějak moc lesklé i když Dark Manta jsou luxusní. Nebo dát přednost klasickým s plechovou vložkou lunety, které působí víc toolově? Volil bych nejspíš pepsi nebo ty s šedou vložkou (nemyslím Grey dawn) ... hm ...

kdyby jsi chtěl, tak Dark Manty jsem dal jedny do inzerce a byl bych ochotný se i rozumně domluvit v případě zájmu. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...