Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

11 minutes ago, shaggy said:

Jo ale nejde mi zaplatit :(

"Your order has been fully paid by gift certificate. Please use appropriate Payment Method." WTF?

FYI: Daco bolo poondene ked som skusal platit v librach,. V eurach vsetko oka. Divne.

Takze zatial 2 kusky. Samozrejme ostane len jeden a nieco dalsie budem musiet pustit. Asi C65 Trident Diver pojdu do sveta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, shewcza napsal:

To bylo jasný 🙂 mě taky nejde platit. Díky za upozornění shaggy, nakonec jsi mě teda přemluvil, ale je tam zdá se nějaká chyba na straně Warda.

Tak už vím,čím to je. Nějak změnili systém. Musíš si dát EU zónu v eurech a pak to funguje. Odpoledne to šlo i v librach 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, shewcza napsal:

Aha, ale to vyjdou o dost dráž...

 

Každopádně díky, aspoň že teď už víme. Já to zkoušel pořád jen v librách.

Já ti nevím. Teď jsem se na to díval.

C5 Malvern 495 liber/595 €, když vezmu středový kurz ČNB, tak je to 14 568/14 625 Kč, což je 57 Kč / 0,39% rozdílu.

Samozřejmě je to dané tím, že je aktuálně koruna vůči euru silná střed 1€ 24,5 Kč, 1 libra 29,43 Kč

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, vzal někdo něco zajímavého? 

Já nakonec bronzový Ombre pac limita, C65 Chrona, který sem prostě chtěl zkusit na živo a pak ty limitovaný baterkáče,který v podstatě mám jen na vyzkoušení. 

Nicméně na cestě mám také facebookovou CWE 30ti kusovou limitku a staronové C5 Malvern .

Takže budu muset redukovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Dokusan napsal:

Mimochodem, vzal někdo něco zajímavého? 

Já nakonec bronzový Ombre pac limita, C65 Chrona, který sem prostě chtěl zkusit na živo a pak ty limitovaný baterkáče,který v podstatě mám jen na vyzkoušení. 

Nicméně na cestě mám také facebookovou CWE 30ti kusovou limitku a staronové C5 Malvern .

Takže budu muset redukovat:)

Martine smekám 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dokusan napsal:

Mimochodem, vzal někdo něco zajímavého? 

Já nakonec bronzový Ombre pac limita, C65 Chrona, který sem prostě chtěl zkusit na živo a pak ty limitovaný baterkáče,který v podstatě mám jen na vyzkoušení. 

Nicméně na cestě mám také facebookovou CWE 30ti kusovou limitku a staronové C5 Malvern .

Takže budu muset redukovat:)

Ahoj Martin,

 

Limitku C5 Malvern si bral s Meshom ci kozenym remienkom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...