Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Byl jsem před týdnem na měsíc v thajsku koukal jsem všude možné po seikos a alpinisty nikde nemají neznají ceny jsou tam dost vysoko dávají slevy 15procent a po slevě žadna výhoda mají tam spoustu limitek pro asii koupil jsem akorát skx007 na gume za 6500b a to byla spíš náhoda že se dala ukecat na naše je to kolem 5tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zdravim ve spolek hodinky uz přišli muj nazor je že jsou hodne fotogenicke ale ve skutečnosti nezaujmou hned na prvni pohled 

jsou podle me opticky mensi diky tvaru pouzdra , laicky si myslim že antireflex uvnitř by v určitem pohledu neodrazel svetlo od sklička 

i když jsem četl že rolex submarine taky nedelaji vnitřni antireflex z nejakeho duvodu . , Puvodni  tah jsem vymenil jako větsina lidi 

ale myslim ze se k nim hodi nejvic ten original . puvodne jsem chtel objednat jubile angus strap . Mam dotaz na majitele strapu jestli neni priliž masivni a opticky hodinky jeste nezmenšuje diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Já jsem někde četl (bohužel už nevím kde) že Seiko další nástupce neplánuje a SARB017 by měly být poslední. Jako důvod se tam uvádělo, že navzdory relativně vysokým prodejům tahle řada málo vydělává. Spekulace pokračovala tím, že Seiko představí novou řadu s horskou tématikou a ta bude ve vyšší cenové hladině. Bohužel se mi nepodařilo dohledat zdroj. Kdybych to někde našel, tak to sem plácnu. Ber to tak, že jedna paní povídala :-D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...