Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já myslím, že v popřípadě Pižmoně už se poučili. Je tam pořád impact ale už ne tak velkej, aby to běhalo o desítky % nahoru/dolu.

jinak vtipná story. O víkendu nás navštívila ex-kolegyně mé ženy s manželem. Už jsem ho párkrát viděl, ale vím jen, že děla “něco” v IT. Kecáme a on něco prohodí o BitC. Žena hned zareaguje, že já v tom jako jedu. No a z milé návštěvy vyleze, že spoluvlastní firmu která jede v blockchain a snaží se už nějaký pátek prosadit svoje služby na blockchain platformě. Slušně jsme pokecali. Každopádně proč to říkám - než přijel, tak jsem měl pocit, že “to” jako basics chápu. No asi už ne 😂. Ale říkal, ať si z toho moc nedělám, že on má  po 4 letech v businessu taky pocit, že se musí hodně učit…..🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Happy88 napsal:


Pižmoň oznámil, že Tesla bude zase přijímat Bitcoiny.

 

před 59 minutami, Ajaj napsal:

Pižmoňovi už nevěřím, že s tím může tak hýbat. 

byla taky fáma, že Amazon bude přijímat BTC, ale nepotvrzeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Ajaj napsal:

já myslím, že v popřípadě Pižmoně už se poučili. Je tam pořád impact ale už ne tak velkej, aby to běhalo o desítky % nahoru/dolu.

jinak vtipná story. O víkendu nás navštívila ex-kolegyně mé ženy s manželem. Už jsem ho párkrát viděl, ale vím jen, že děla “něco” v IT. Kecáme a on něco prohodí o BitC. Žena hned zareaguje, že já v tom jako jedu. No a z milé návštěvy vyleze, že spoluvlastní firmu která jede v blockchain a snaží se už nějaký pátek prosadit svoje služby na blockchain platformě. Slušně jsme pokecali. Každopádně proč to říkám - než přijel, tak jsem měl pocit, že “to” jako basics chápu. No asi už ne 😂. Ale říkal, ať si z toho moc nedělám, že on má  po 4 letech v businessu taky pocit, že se musí hodně učit…..🤣🤣🤣

tohle je super video, ze kterýho jsem to, nejen já, kdysi pobral velice rychle

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vanderB.- díky. Video zkouknu. Jenom k čemu jsem s tím maníkem dospěl - blockchain (včetně coins) je jen platforma. Podstata je ale co se postaví na to. Jak to popisoval, tak čistě technicky by to byl skvělý řešení na digitalizaci státní správy (napr. katastr)……počkej…to je asi oxymoron, ne? 🤔🤔🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ajaj napsal:

já myslím, že v popřípadě Pižmoně už se poučili. Je tam pořád impact ale už ne tak velkej, aby to běhalo o desítky % nahoru/dolu.

jinak vtipná story. O víkendu nás navštívila ex-kolegyně mé ženy s manželem. Už jsem ho párkrát viděl, ale vím jen, že děla “něco” v IT. Kecáme a on něco prohodí o BitC. Žena hned zareaguje, že já v tom jako jedu. No a z milé návštěvy vyleze, že spoluvlastní firmu která jede v blockchain a snaží se už nějaký pátek prosadit svoje služby na blockchain platformě. Slušně jsme pokecali. Každopádně proč to říkám - než přijel, tak jsem měl pocit, že “to” jako basics chápu. No asi už ne 😂. Ale říkal, ať si z toho moc nedělám, že on má  po 4 letech v businessu taky pocit, že se musí hodně učit…..🤣🤣🤣

na to abys na to prodelal/vydelal prachy to nemusis vubec chapat 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslím, že se dočkáme všichni - jak ty co čekaj vzestup na Lambo i ty co větří pokles na 10k
jinak mě nejvíc pobavilo, jak v posledních 2 týdnech plno keců na netu od expertů kam až to může klesat a jako že ten jasnej medvěd a vono ho.no
Ja normalne nic o crypto nectu (myslim predikce), stejne z toho nic nevymyslis, neni to akcie.... Jsem rad, kdyz to nekam leti a vazne je mi jedno jestli nahoru nebo dolu.
Dlouhodobe verim ze to pujde nahoru, dlouhodobe myslim roky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68- tomu věřím taky. Zároveň mě baví daily trading a na to je crypto svoji volatilitou super (ok, jsem v tom ale marnej. Na druhou stranu už byly hrůzostrašnější způsoby, jak jsem se zbavil peněz - chrono 😂)

tu predikci na roky mám taky. Ale po té diskuzi s návštěvou si člověk pak říká, že to bude jen matrix kde budeme žít..

ale ty seš IT. Takže jsi taky vinej 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Tak to ja taky, to bych mozna vzal jeden kousek celej..........no, spis ne, ten az za 10 emoji2.png

Jo asi to tak udělám taky. Dám jednorázovou + měsíční pravidelný dokup nějakou zanedbatelnou částku. Docela věřím prognóze, že to klidně dalších pár let může skončit na deseti. Současně ale v dlouhodobém horizontu věřím i přes 200k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Ajaj napsal:

@vanderB.- díky. Video zkouknu. Jenom k čemu jsem s tím maníkem dospěl - blockchain (včetně coins) je jen platforma. Podstata je ale co se postaví na to. Jak to popisoval, tak čistě technicky by to byl skvělý řešení na digitalizaci státní správy (napr. katastr)……počkej…to je asi oxymoron, ne? 🤔🤔🤔

tady ještě co který služby dělaj

image.thumb.png.a6a405d102ce3698188f7715cb493230.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...