Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@azeppelin- jó mít tak míč, koule z ocele a trefit včerejší dno! Tak mám dnes už na nový submarine. Tvl ale co s tím? Vždyť to nosí každej. 

My tu obchodujeme čistě pro radost. Čím více jdeme do ztráty, tím více nakupujeme a tím ztráty průměrujeme na lepší cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak Vám to po zdanění a při poplatcích co jsou může jakkoli vyjít ? Popravdě nechápu a já jedu poctivý HODL několika měn, kterým věřím a chytil jsem jich stovky tisíc kusů za "nic". Zbytek do bitcoinu a držet a čekat. Na krátkodobý trading je to podle mě uplně nevhodná komodita a hlavně to je uplně proti celý myšlence krypta. Ale co už no, ať si každej dělá co potřebuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, azeppelin napsal:

A to si takhle hrajete třeba s jedním mio?  Tomu musíte věnovat strašně času a nějaký výrazný rozdíl nastane až se to pohne řádově ne? Nebo to takhle generuje nějaký zisk?

Nemusis tomu venova strasne casu, nastavis prikazy k nakupu/prodeji a jednou, dvakrat denne na to kouknes. A vyrazny rozdil? Treba 30% tydne ti nestaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Žigi napsal:

A jak Vám to po zdanění a při poplatcích co jsou může jakkoli vyjít ? Popravdě nechápu a já jedu poctivý HODL několika měn, kterým věřím a chytil jsem jich stovky tisíc kusů za "nic". Zbytek do bitcoinu a držet a čekat. Na krátkodobý trading je to podle mě uplně nevhodná komodita a hlavně to je uplně proti celý myšlence krypta. Ale co už no, ať si každej dělá co potřebuje :)

Tak ja mam presne opacny nazor, tohle je pro mne presne komodita na kratkodoby trading. Nebo jinak, cast drzet a s casti si hrat. Jestli nekdo nakoupil az treba za 60k, tak proc castecne nesnizit ztratu kratkodobym tradingem? Jestli nekdo nakupoval, kdyz byl btc za dolac, tak chapu, ze to nema zapotrebi 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pepino777 napsal:

Binance, nebo coinbase, nebo ????? Cim vic transakci delam, tim min me bavi zivit revolut :D i kdyz jde o smesne nizky castky.

Zkus Binance a traduj BTC/BUSD - mělo by to být do konce roku bez poplatku. 

 

edit: cokoliv /BUSD by mělo být bez poplatku

Upraveno uživatelem Trololo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Prochy68 napsal:

Nemusis tomu venova strasne casu, nastavis prikazy k nakupu/prodeji a jednou, dvakrat denne na to kouknes. A vyrazny rozdil? Treba 30% tydne ti nestaci?

30% týdně bez práce je super, ale tak easy mi to nepřijde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uplne easy to neni a riziko je velky o tom zadna. Je mozny dost vydelat, ale taky prijit na buben. Proto sypat jen to, co clovek muze postradat. Proste takova lepsi loterie. Ale i kdyby to spadlo totalne dolu, vzdycky se clovek muze utesovat, ze jednou to bylo na 60k, tak treba to tam zase vyleze.....nekdy....mozna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale Prochy ti neřekl 30% nahoru nebo dolu 😂

ale vážně - už jsem to psal někde předtím. Pro mě osobně je to více gamble než investice. Samotná myšlenka blockchain mi přijde hodně zajímavá, ale nepoužitelná pokud ji propojíš na fiat (což dříve nebo později musíš nebo spíše to většina udělá). Pro nějakou uzavřenou komunitu super, pro celý svět pikaču, páč tam budeš mít pořád strašnou volatilita jak teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...