Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

V 6. 9. 2021 v 15:56, artsvk napsal:

Ak chces mizerny tip, kupil som shiden 4.99€/SDN... za nekrestansky vela penazi. Radsej nepozeraj aky ma trend.

Tak to az tak zly kauf nebol :) otazka uz len kedy vystupit. Teraz so slusnym ziskom, alebo si trieskat hlavu ak shiden (parachain rovnako ako MOVR) pojde cestou moonriveru.

sem to malo ist :)

Screenshot_20210912-152148_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím pánové, jste někdo moudrý ze systému danění krypta? Je to pořád trochu šedá zóna, setkal jsem se s více názory.. Celkem mě zarazilo že např. i při swapu SOL->BTC by se měl případný zisk taky danit, i když člověk nechce vykešovat. (příklad kdy na Solaně mam 5x zisk a chci se jen posunout více do bezpečí) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, jste někdo moudrý ze systému danění krypta? Je to pořád trochu šedá zóna, setkal jsem se s více názory.. Celkem mě zarazilo že např. i při swapu SOL->BTC by se měl případný zisk taky danit, i když člověk nechce vykešovat. (příklad kdy na Solaně mam 5x zisk a chci se jen posunout více do bezpečí) 
Moudrej asi neni nikdo, ale co jsem cetl, melo by se danit presne jak popisujes, kazdy swap pri kterem ti vznikne zisk.
Ale jakej menovej kurz pouzit k prepoctu na czk to jsem se nikde nedocetl. Myslim jestli se musi pouzit aktualni ke dni transakce nebo lze pouzit jednotnej kterej se vyhlasuje na celej rok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...