Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 23 hodinami, Maro napsal:

...I když někde jsem četl, že říjen je měsíc, kdy to každý rok vystřelí...

Všichni ví ho*no. Z toho je třeba vycházet. Já držím BTC od 2016. Po pár pokusech s trejděním v 2017 za účelem něco namnožit jsem skončil s o 13% méně SATs. Od té doby jsem na to nesáhl a to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat :-).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, AdaMoss napsal:

Všichni ví ho*no. Z toho je třeba vycházet. Já držím BTC od 2016. Po pár pokusech s trejděním v 2017 za účelem něco namnožit jsem skončil s o 13% méně SATs. Od té doby jsem na to nesáhl a to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat :-).

 

Kdyz nas to bavi si s tim hrat 😅. Jinak mas ale pravdu, dost casto to tak byva i u akcii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, AdaMoss napsal:

Všichni ví ho*no. Z toho je třeba vycházet. Já držím BTC od 2016. Po pár pokusech s trejděním v 2017 za účelem něco namnožit jsem skončil s o 13% méně SATs. Od té doby jsem na to nesáhl a to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat :-).

 

No tak já asi tu akontaci stejně budu muset složit, takže nemám moc na výběr, akorát tak nějak tuším, jak si budu rvat vlasy za měsíc po tom, co to vyberu 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2021 v 11:25, Maro napsal:

Já od července +60 % asi to taky ukončím, na akontaci to stačí... I když někde jsem četl, že říjen je měsíc, kdy to každý rok vystřelí, tak mám dilema 😀

Tak zatím se říjen potvrzuje jako tendenční růst.. uvidíme kam to skočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, co se appky týče. Tak alespoň za mě doporučuji revolut. Ušetří to strašně peněz na kurzu. 

Příklad, dělal jsem platbu SEPA přes Raiffeisen a kurz mi napočítali asi 26,4 (kurz na googlu byl cca 25,6) a na CB to dorazilo za 4 dny.

Na Revolut to pošlu z RB v CZK a je to tam do 5 minut. V revolutu si převedu czk na eur za kurz 25,4. Dám sepa platbu na coinbase a za minutu je to tam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Prochy68 napsal:

To to porad posilate sem tam, ze rezite ty kurzy?

 

Já posílám hlavně tam😁

Ten rozdíl 0,7,-kč v kurzu je jen bonus. Hlavní je ta rychlost. 
Pamatuju si někdy květen/červen jak  to padalo a já chtěl nakoupit, ale ty prachy né a né přijít a já si rval vlasy, jak ten kurz stoupal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...