Přejít na obsah

Zlomená spona na MM300


EpsteinBarr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak som sa povrtal. povodne som si myslel ze tie napisy suvisia s konstrukciou spony, ale nesuvisia.

 

Obhliadol som kolegove MM600 a porovnal s mojou sponou na GS (je to takmer to iste, lisi sa hlavne technologiou vyroby tych velkych dielov). Zatial co moja spona ma aj v zatvorenom stave urcitu volu, spona na MM600 je napruzena. Podla mna prilis velke pnutie posobi silou ktora namaha ten diel presne tam kde je zlomeny. Cize ak je to prilis napnute, casom to povoli.

 

edit: a vlastne tlak na takto napnutu sponu napr. pri kancldivingu to este zhorsuje.. 

 

 

post-4112-0-12131900-1501170182.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mozno sa to udeje pri davani hodin dole z ruky, ked clovek rozpne sponu a taha hodinky z ruky za tu sponu, tym tam vytvara bocny tlak, ktory ta zuzena cast pri rozpnutej spone nemusi vydrzat. Asi by bolo lepsie ich tahat z ruky uchopom za telo hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Vytahujem staru temu.
Varim si varim...a zrazu mi drbli hodinky. Nastastie nie do vriaceho gulasu, len na koberec.
Za tie roky som mal silikon nasadeny pravidelne, ale vzdy na kratku dobu pocas leta. Unava materialu? Ci co kurva? Votrelec a potim kyselinu? Ta spona to tiez nebolo normalne.

IMG_2768_1.jpg

IMG_2772_2.jpg

IMG_2773_3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...