Přejít na obsah

Zlomená spona na MM300


EpsteinBarr

Doporučené příspěvky

Toto sa mi udialo so sponou na MM300.

Hodinky som akurat preplachoval pod tecucou vodou v umyvadle, kedze boli celkom zasolene od morskej vody.

Vsimol som si to az v momente, ked som si ich chcel nasadit na ruku. Pri najlepsom vedomi a svedomi nie som si vedomy hulvatskeho zaobchadzania.

 

Konzultoval som to s precedom Instantom aj Chumpusom, ale k vysledku sme sa nedopracovali.

Davam to tu skor ako zaujimavost. Mozno si obcas skontrolujete, ci vam ta cast spony "drzi" :-)

 

Prave dnes som dostal nastastie spravu z posty, ze ma caka zasielaka z Japonska, takze Mr. Kobayashi sa cinil a snad uz nepotrva dlho a zbavim sa podvedomeho a novovytvorene zvyku si osahavat zapästie, ci tam tie hodinky mam... 

 

Ze je spona totalne zadrbana si nevsimajte, v skutocnosti to tak nevyzera :-)

post-18934-0-72177700-1501064584_thumb.jpg

post-18934-0-84915000-1501064602_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra kluci to je neprijemne! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.strapcode.com

No, zrovna tam jsem toho Craftra bral :-) Jenomže tu sponu bych chtěl mít od někoho ověřenou, že sedí. Kdysi jsem tam pořizoval tuhle:

https://www.strapcode.com/store/22mm-316l-stainless-steel-wetsuit-ratchet-buckle-button-control-diver-extension-clasp-brushed-p-2603.html

Masivní, zpracování super, ale na gumě Sinn dělala neplechu, bo jedna strana pro uchycení gumy měla stěžejku moc blízko kraje, takže výsledek byl, žes viděl při zapnutým stavu ten řez zkracování gumy. No a to bych nechtěl zopakovat. Pokavaď mi někdo poví, že s Craftrem to nedělá, jdu do toho znova. Ale tys Craftra na MM nasazoval taky, s kterou sponou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna tam jsem toho Craftra bral :-) Jenomže tu sponu bych chtěl mít od někoho ověřenou, že sedí. Kdysi jsem tam pořizoval tuhle:

https://www.strapcode.com/store/22mm-316l-stainless-steel-wetsuit-ratchet-buckle-button-control-diver-extension-clasp-brushed-p-2603.html

Masivní, zpracování super, ale na gumě Sinn dělala neplechu, bo jedna strana pro uchycení gumy měla stěžejku moc blízko kraje, takže výsledek byl, žes viděl při zapnutým stavu ten řez zkracování gumy. No a to bych nechtěl zopakovat. Pokavaď mi někdo poví, že s Craftrem to nedělá, jdu do toho znova. Ale tys Craftra na MM nasazoval taky, s kterou sponou?

Nasazoval jsem originál sponz z sbdx017 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...