Přejít na obsah

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky za Tvuj cas pane.

Tano, děkuju, ale myslím, že z hlediska věnovaného času je tvoje vlákno ještě větší nářez :)

 

Proc myslis, ze se jmenuji Tritony? Vazi Tri tony. :lol2:

dobrý :)

 

Pořád teď ale dostávám přes SZ j*báka, že jsem je postnul s odšroubovanou korunkou.

 

Cumel jsem na jezirka, nadrze, fontany, bazeny, jamy a janevimcojeste a nenasel jsem nic. Teda hledal jsem to jenom na telefonu, ale i tak to asi balim a necham se podat...

Trapný na tom je, že sám nevím a ani nejsem schopen dohledat, jestli to je usazovací nádrž, bývalé jezírko či co. Petřín, hned u Vrchlickýho, vzdušnou čarou spíš desítky než stovky metrů od rozhledny. Možná nám pomůže Dokusan, který tady před pár měsíci suverénně idetifikoval jiný petřínský vodohospodářský špek.

post-38718-0-76506200-1516473939_thumb.png

Z větší dálky to vypadá takhle:

post-38718-0-22882300-1516474149_thumb.jpg

A ještě fotku, aby byl pan prudivý v klidu, že jsem mu všechno zase správně našrouboval - bývalá kaple či poustevna karmelitánského kláštera, třeba tady: http://www.fototuristika.cz/tips/detail/491

post-38718-0-67371300-1516474585_thumb.jpg

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe! Ja si to myslel, ze to je Petrin, sakra! :(

Jen se priznam, tu usazovaci nadrz primo neznam, ale vic proc jsem si to myslel?

Ta zed za ni a pak ten rozmazany vyhled dolu na mesto. Jen jsem to nemohl najit na mape. Sakra, mel jsem to risknout. :)

Edit: musim to priste strelit rychleji. Ja to tusil :)

Kaple moc pekna :clap:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kraso, tam sem zacal hledat! Je fakt, ze bez ty zdi by to asi bylo uplne bez sance, a taky jsem prave lovil v konfiguraci park+svah+zed+dira+praha...

 

No s tritonama jsem v klidu, ja vim, zes je do ty louze flaknul az se zasroubovanou korunkou, nejses prece doktor pronic zanic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si říkal, že podle té zdi, vegetace, horizontu někdo přece musí ten Petřín aspoň tušit :)

 

Když už sem dneska furt postuju: 

 

Tatínku, co to je ten clusterfuck?

Podívej, Pepíčku, tady zrovna jeden běží:

post-38718-0-81797800-1516478818.png

 

Vyškrtněte předmět, který do řady nepatří:

post-38718-0-04391400-1516478652_thumb.jpg

Ano, je to ten pytlík na hovínka, ale pokud jste chvíli váhali, jestli to nebude ta bublinková fólie (vevnitř s Lanďáky), nedivím se.

Co to je: obaly, ve kterých jsem za poslední cca rok dostával zpátky Seika z reklamací. Seřazené v čase zprava doleva. Plastový obal, co je čtvrtý v pořadí, má na sobě napsáno "Swatch Group". Asi jsem Seiku vypotřeboval evropskou kvótu transportních futrálů pro současnou pětiletku.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IN Seiko SHC063 čili Sawtooth

post-38718-0-94076700-1517173503_thumb.jpg

Tyhle konkrétní hodinky na fóru patřily už leckomu. Mě začaly sawtoothy zajímat celkem nepřímou cestou: Měl jsem SBBN015 a prodal. Pak jsem docela uzažoval o současných kinetic diverech, asi bych je velikostně dal, ale přece jenom, úplně zadarmo nejsou. No a pak mi jednoho dne došlo, co se mi na nich hlavně líbilo: jsou to vlastně nafouklý sawtoothy. V tom případě ale není důvod nejít rovnou ke kováři a nesplašit ty pily. Nijak aktivně jsem je sice nesháněl, ale jak už to tak někdy chodí, slovo dalo slovo a byla ruka v rukávě. Potřebují vyměnit přetržené těsnění pod lunetou (bezel gasket), které tam není od toho, aby něco těsnilo, ale aby pomohlo zajistit korektní chod lunety. Normálně se dalo objednat, čili kajn problém, čekám na něj.

V současnosti si v hlavě postupně tříbím, jestli si je v roli hodnotnějších potápkoquartzů nechat, nebo pustit dál a zkusit 031 apod. tuňáky.

 

Pár fotek hodinek a zvláštního místa, samozřejmě Praha:

post-38718-0-37776700-1517174426_thumb.jpgpost-38718-0-34562400-1517174419_thumb.jpg

Oblíbený detail nesolárních nekinetických Q diverů - stupnice s indikací předpokládaného konce životnosti baterie

post-38718-0-57519700-1517174422_thumb.jpg

Lumi nevysvětlitelně brutální, i na Seiko (jen nevím ohledně výdrže, nemívám je v noci na ruce a jinou metodou jsem to líný zjišťovat :) )

post-38718-0-22054400-1517174412_thumb.jpg

 

Jakýsi objekt:

post-38718-0-95297100-1517174669_thumb.jpg post-38718-0-23000000-1517174799_thumb.jpg

K objektu vede něco jako železniční pražce, i když trochu rozházené (vpravo na fotce objekt zezadu).

post-38718-0-89637200-1517174805_thumb.jpg

 

Abych trochu napověděl (kromě toho, že to asi nebude moc daleko od nějakého vlaku): v pozadí GS diver fotky jedna blízká dominanta, kterých v Praze podobných moc není:

post-38718-0-44440600-1517174976_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotce dýnka vlevo, končí to 19. Při výměně baterky by tam servis měl vyrazit termín následující (nevím, jestli to umí i tady v Zemanovicích). Hodinky jinak asi budou r.v. 2007, takže by to naznačovalo, že zas tak dlouhou dobu Seiko 7N36ce nedává :)

 

edit: nickolas je jak namydlený blesk. Náhradní luneta je ještě prý taky k mání, kdyby na to přišlo.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotce dýnka vlevo, končí to 19. Při výměně baterky by tam servis měl vyrazit termín následující (nevím, jestli to umí i tady v Zemanovicích). Hodinky jinak asi budou r.v. 2007, takže by to naznačovalo, že zas tak dlouhou dobu Seiko 7N36ce nedává :)

 

edit: nickolas je jak namydlený blesk. Náhradní luneta je ještě prý taky k mání, kdyby na to přišlo.

už to vidím, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky vyborny, hlavne ty GS, ty jsou vymazleny pane ;)

Tak a ted k te lokalite: jedna se o oblast pobliz ulice Plzenska a to konkretne Kalvarie :D , vyhlidka na Kalvarii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejaky kontrolni point, si myslim. Tovarna, neco statniho, mozna i trochu tajneho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super!! Tak jsem se skoro trefil, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...