Přejít na obsah

Steinhart - reklamace


Ashan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bandi je granat, bravo :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sú zmrdi !!! ešteže ti nakoniec všetko vrátili... ktovie ako je to aj u ostatných značiek z reklamáciami, u hodiniek podobnej cenovej relácie.

 

toto ma ale fakt dostalo že sú to takýto zmrdi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
V 29. 1. 2020 v 9:26, misoo napsal:

Tak nakoniec to dobre dopadlo a doplatili zvysok :)

Velke DAKUJEM patri Bandimu, ktory mi poslal nemecky text (a ze ho nebolo malo!) a vdaka tomu mi to uznali a poslali prachy.

Si borec Bandi !!! :wub: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gratuluji, dobře, že ses nedal, a že ti to dobře dopadlo.  Pročítal jsem tu historii, a to se jednalo o ty pilotky s jako černou povrchovou úpravou (Gun ??), s hnědým originálním řemenem? A čem byl problém? Mě se moc líbí, mám na ně spadeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky :) Ano tie gunmetal. Mali tam nejaku vadnu seriu strojcekov, haprovala korunka. Aj chronoshop ich prestal ponukat vtedy. 
Teraz uz neviem, snad to maju uz poriesene 😅

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Já řeším reklamaci právě teď - dneska posílám pilotky do Chronoshopu. Protože střídám více automatů, občas jsem potřeboval svoje nové pilotky se Sellitou ručně dotáhnout. No a hned od novoty se mi zdálo, že to ruční natahování jakoby drhne - přirovnal bych to k pocitu písku v mechanismu. A tuhle takhle ráno, když všichni ještě spali a já si řekl že si je dotáhnu a vezmu k nedělnímu obědu v chrámu konzumu, zřetelně slyším, jak se při natahování otáčí rotor. Nejdřív jsem myslel, že se pletu, ale bohužel, všechny pokusy dopadly stejně. Po dotazu na Chronoshop mi bylo doporučeno hodinky poslat do reklamace, že jsou buď špatně namazané, nebo je chyba v odlučovači. Tak jsem je včera zabalil a dneska posílám a jsem zvědavý, co s nimi teda je, jestli třeba neslyším trávu růst - nemají průhled na strojek, tak to nevidím, jen slyším. 

Docela mě to zklamalo. Ještě, než jsem zjistil tenhle problém, jsem je dal do prodejního vlákna, protože jsem spíš potápkový a neseděla mi ta malá voděodolnost, nutnost sundávat hodinky do sprchy, prostě jsem zvyklý na tooly typu Seiko Monster. Ale jak jsem je na střídačku nosil, tak se mi nějak začaly víc a víc  líbit a tak už jsem ani inzerát neaktualizoval a "výhodné" nabídky odmítal. Navíc mi je každý chválil, fakt jsem z nich začal mít radost. No a teď toto. Ani nespočítám, kolik jsem měl japonských automatů, nikdy jsem je extra nešetřil a nikdy nebyl problém. Tohle jsou moje druhý švýcary a hned nové do servisu. Měl jsem v plánu ještě jedny potápky od štajnů pod stromeček, ale nějak jsem k té Sellitě ztratil důvěru - zvlášť když na netu čtu, jak častý tenhle problém je. Asi se zase pokorně vrátím k těm japoncům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...