Přejít na obsah

Archimede Pilot Chronograph získaly cenu za nejlepší hodinky do 1000?


Platos

Doporučené příspěvky

Zdravim. A kte korunce mno ja si myslim že když to ma byt pilotni chronograf tak taky pilotní korunka nebo snad ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

CzechJoker: Rychle vystřízlivíš, až uvidíš balení od Archimede :( , to je bohužel nejslabší článek u firmy Archimede... Jinak hodinkám není, co vytknout, však za ně mluví ocenění ! :)

archimede jde cestou příznivé ceny, na nic si nehraje - v téhle cenové hladině je mi sympatičtější papírová krabice, než honosný kožený futrál, který neodpovídá obsahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

archimede jde cestou příznivé ceny, na nic si nehraje - v téhle cenové hladině je mi sympatičtější papírová krabice, než honosný kožený futrál, který neodpovídá obsahu

 

asi tak, super hodinky na nošení, krabice člověka po vybalení nezajímá... hlavní je obsah :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
jj, jsou to pekne hodinky za super cenu, jen ten 20mm remen jim trosku skodi - pusobi mensi (i kdyz ja mam oversized uchylku), to Chronissimo je dobre reseni.

 

souhlas, pořádný řemen na ně :smile_anim:

 

Olda Zasláno Dnes, 21:29

Jak se nosí? Připadá mi, že ta osazená tlačítka chronografu musí pořád za něco zachytávat.

 

nosí se výborně, o nic nezachytávám... možná na ně podvědomě dávám pozor, ale to bude asi každý :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten remen je docela zajimavej. Kazdopadne zaujme. Trochu mi na nem chybi ty cvoky, ktere proste k leteckejm hodinkym patri. U Archomede (a nejen u nich) nechapu, proc delaj "jednocvokovy" remeny. Laco i Stowa i Azimuth, apod. delaj krasny remeny se dvema cvoky. U tohohle remenu by ty dva cvoky fakt sedely!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten remen je docela zajimavej. Kazdopadne zaujme. Trochu mi na nem chybi ty cvoky, ktere proste k leteckejm hodinkym patri. U Archomede (a nejen u nich) nechapu, proc delaj "jednocvokovy" remeny. Laco i Stowa i Azimuth, apod. delaj krasny remeny se dvema cvoky. U tohohle remenu by ty dva cvoky fakt sedely!

na 20mm řemenu vypadají 2 cvoci fakt divně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YPO

Archimede jsou v pořádku - řemen rozšiřuje úzkou rozteč stěžejek a vypadá to dobře :smile_anim:

 

Ten řemen na Fortisech vypadá divně - podle mě se na ně nehodí - jsou to "současné piloty" a ten řemen je posunul někam do středověku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archimede jsou v pořádku - řemen rozšiřuje úzkou rozteč stěžejek a vypadá to dobře :smile_anim:

 

Ten řemen na Fortisech vypadá divně - podle mě se na ně nehodí - jsou to "současné piloty" a ten řemen je posunul někam do středověku.

 

Souhlas...chtělo by to řemen bez cvočku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz

 

az teraz som si vsimol, ze tie archimede maju priehladne dno. Je to volitelne alebo je iba tato moznost?

 

VYpada to, ze si muzes vybrat... http://chronoshop.cz/katalog/hodinky-Archi...lot-Chronograph

Tedy aspon u klasicke verze to Kubson nabizi, ale myslim, ze to bude stejne http://chronoshop.cz/katalog/hodinky-Archimede-Pilot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...