Přejít na obsah

Archimede Pilot Chronograph získaly cenu za nejlepší hodinky do 1000?


Platos

Doporučené příspěvky

Dneska jsem to u kubsona zmerčil a docela se na ně těším.. U kubsona jsem si je objednal už dříve, aniž bych to dopředu věděl :thumbsup_anim: Zajímá mě jako budoucího majitele, kolik hodinářských maniaků zde má nějaké archimede a jak je s nimi spokojen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Dneska jsem to u kubsona zmerčil a docela se na ně těším.. U kubsona jsem si je objednal už dříve, aniž bych to dopředu věděl :thumbsup_anim: Zajímá mě jako budoucího majitele, kolik hodinářských maniaků zde má nějaké archimede a jak je s nimi spokojen?

jo jo .... i v NSR se šetří - je to levnější náhražka za IWC :) .......

 

jinak k otázce: Archimede jsou super hodinky za velice rozumné peníze (měl jsem troje a spokojenost) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Archimedy můžu po týdenním nošení jen doporučit, krásné masivní hodinky, kvalitní zpracování ;)

Mám jen pár laických dotazů. Mechanismus automatické nátahu se protáří oběma směry, je to vpořádku? Stává se vám též, že pokud se hodinky zastaví, nepodaří se mechanismus hned rozhýbat? Hodinky jsem párkrát natáhl i nosil, ale rozběhly se až po chvilce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Archimedy můžu po týdenním nošení jen doporučit, krásné masivní hodinky, kvalitní zpracování ;)

Mám jen pár laických dotazů. Mechanismus automatické nátahu se protáří oběma směry, je to vpořádku? Stává se vám též, že pokud se hodinky zastaví, nepodaří se mechanismus hned rozhýbat? Hodinky jsem párkrát natáhl i nosil, ale rozběhly se až po chvilce.

je to v pořádku ..... kalibr 7750 se na jednu stranu protáčí "naprázdno" a na druhou stranu natahuje ...... než se natáhnou (pohybem) tak to chvilku trvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v pořádku ..... kalibr 7750 se na jednu stranu protáčí "naprázdno" a na druhou stranu natahuje ...... než se natáhnou (pohybem) tak to chvilku trvá

 

díky za vysvětlení, hodinky fungují jinak parádně a mohu je jen doporučit včetně nákupu u kubsona :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Platos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou malé? Nebo už jsem zblblý Steinhartama...

Měl jsem tyto v hledáčku (sice tápu všude možně jak houbař, rozhlížím se co-kde, ale na tenhle flek se pořád vracím). Pokud mi nevyjde klubová limitka na uhr-forum.de, tak Archimede Pilot Chrono se na wish list vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou malé? Nebo už jsem zblblý Steinhartama...

Měl jsem tyto v hledáčku (sice tápu všude možně jak houbař, rozhlížím se co-kde, ale na tenhle flek se pořád vracím). Pokud mi nevyjde klubová limitka na uhr-forum.de, tak Archimede Pilot Chrono se na wish list vrátí.

 

42mm mi přijde akorát, ale je pravda, že nemám porovnání ani zkušenost s jinými.. záleží taky asi dost na velikosti ruky, mohu sem hodit pár foto (něco má kubson na webu); Steinhartů se právě bojím, že budou na moji průměrnou ruku moc velké...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archimedy můžu po týdenním nošení jen doporučit, krásné masivní hodinky, kvalitní zpracování ;)

Mám jen pár laických dotazů. Mechanismus automatické nátahu se protáří oběma směry, je to vpořádku? Stává se vám též, že pokud se hodinky zastaví, nepodaří se mechanismus hned rozhýbat? Hodinky jsem párkrát natáhl i nosil, ale rozběhly se až po chvilce.

 

 

Myslím, že jsou dost povedené..

Pár reálných foteček...

 

Kulix

post-1422-1207119980.jpg

post-1422-1207119994.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Myslím, že jsou dost povedené..

Pár reálných foteček...

 

Kulix

 

Jojojo. Dost dlouho jsem kolem nich kroužil a nevšímal si jich, ale už mě dostaly. Chronograf obecně nemusím, ale tyhle jo. Už jim doma dělám místo a pomalu se nemůžu dočkat, až je objednám a pak na ně budu čekat a pak dostanu lístek od poštěvačky a pak pojedu na poštu a pak je budu rozbalovat a vyslíkat z papírů a krabic a obalů a vysvobodím je a nastavím a obleču.... Uáááááááááá

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne hodinky, ale takato korunka sa podla mna na chronografy nehodi...... mozno este mensi napis "archimede" a niekde inde na cifernik ho supnut.....

 

 

Ta korunka je naprosto úžasná, alespoň pro mě :thumbsup_anim: Líbí se mi daleko víc než korunka na Steinhartech či IWC big pilot... Šak Ickler dělal za II. světový pouzdra pro výrobce hodinek, tak si to může střihnout...

Jinak asi po víc jak měsíci s dovolím rychlohodnocení: zpracování i materiál za 1, přesnost velká 1 (za poslední týden přidaly +6 vteřin, začínaj skoro šlapat na paty mýmu starýmu quartzu:)), asi si zažádám o COSC... Jediná výhrada se týká řemenu, zasloužily by 22mm (to ovšem vyřeší dobrý sedlář/řemenář) :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...