Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 33 minutami, adam.ra napsal:

Musím se přiznat, že často a rád poslouchám hlasitou hudbu takže už hůř slyším, ale pláč jsem zatím neregistroval. 😄

Pořídil jsem je na hnědé kůži a pak jim dopřál ještě origo černého krokouše s novou sponou. A potom mě začalo hlídat jaké by asi byly na tahu. Původně to mělo být tedy na zkoušku, abych nezaplakal naopak já při placení origo tahu, který třeba ani nebudu nosit, ale nakonec se mi vážně zalíbil a zatím nemám potřebu měnit. Ale nikdy neříkej nikdy, když budou hodné, třeba se dočkají tahu od stejné maminky… 😉

Hele, nejsem zasadne proti aftermarket tahum - verim, ze i nejaky vhodny Uncle Seiko by tady udelal dobrou sluzbu, jen tenhle jubilee-like mi tam moc nesedi :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 37 minutami, Kid_A napsal:

Hele, nejsem zasadne proti aftermarket tahum - verim, ze i nejaky vhodny Uncle Seiko by tady udelal dobrou sluzbu, jen tenhle jubilee-like mi tam moc nesedi :)

 

Nejen že nesedí, ale je děsný a nehodí se tam :D ale to je můj soukromí názor - proti gustu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, semi001 napsal:

Nejen že nesedí, ale je děsný a nehodí se tam :D ale to je můj soukromí názor - proti gustu :)

Obezni pan povida obezni pani: "Vazena pani, vy budete letos do plavek tak roztomile korpulentni." 

A pani odpovi: "Dekuji mnohokrat, i vy jste tlustej jako to prase."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kid_A napsal:

Hele, nejsem zasadne proti aftermarket tahum - verim, ze i nejaky vhodny Uncle Seiko by tady udelal dobrou sluzbu, jen tenhle jubilee-like mi tam moc nesedi :)

 

Na Uncle Seiko jsem koukal jako na první volbu. Ale napsali mi, že na AT nic nemají. Jen že si můžu koupit tah na Speedmastery a “malinko ho upravit” aby pasoval. 😒

Tak jsem se podíval na Strapcode a zde tahy pro AT jsou. Navíc jsem nechtěl Jubilee. 
A výsledek, mě k nim sedí. Tak doufám, že to přežijete. 😉

A4C43280-2DAC-4718-AF7E-EEE9DE997314.jpeg

630F97DE-7D9D-4B07-83BF-BF1A16705FC2.jpeg

1D9C6E4E-001F-4725-8E3D-35386E5474AF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Uncle Seiko jsem koukal jako na první volbu. Ale napsali mi, že na AT nic nemají. Jen že si můžu koupit tah na Speedmastery a “malinko ho upravit” aby pasoval.
Tak jsem se podíval na Strapcode a zde tahy pro AT jsou. Navíc jsem nechtěl Jubilee. 
A výsledek, mě k nim sedí. Tak doufám, že to přežijete.
A4C43280-2DAC-4718-AF7E-EEE9DE997314.thumb.jpeg.d8f25d75b4f5cd5ef331478df0dac7fb.jpeg
630F97DE-7D9D-4B07-83BF-BF1A16705FC2.thumb.jpeg.1f8ebece63bb26d24ffeb4203233ea16.jpeg
1D9C6E4E-001F-4725-8E3D-35386E5474AF.thumb.jpeg.3f6d79472781f00d68deffdb51d69bfc.jpeg

Náhodou, mne se to líbí :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, rekib1 napsal:

Fakt ty PÓčka nejsou špatný :)

105DDE6B-D86E-4D30-8A82-AE662821BAE3.jpeg

Tady je ta korunka a heliák naprosto super. Podle mě takhle měl vypadat heliák na nových vlnkách. 

Mít na PO pracku, tak po nich skočím 😅 A ten 39,5 model je prý zase dost vysoký na ten malý průměr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Fade napsal:

Tady je ta korunka a heliák naprosto super. Podle mě takhle měl vypadat heliák na nových vlnkách. 

Mít na PO pracku, tak po nich skočím 😅 A ten 39,5 model je prý zase dost vysoký na ten malý průměr. 

Nějak to k těm hodinkám patří, ale srovnávat to s SMP se to už nedá, jsou to úplně jiné hodinky..Líbí se mi ale oboje…Kolik máš ruku? Ten malý model PO jsem nikdy neviděl v reálu, ale mají nižší kalibr, ale myslím , že budou stejně mít skoro 14mm, což bude na tu velikost dost, nu pravda🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Fade napsal:

Tady je ta korunka a heliák naprosto super. Podle mě takhle měl vypadat heliák na nových vlnkách. 

Mít na PO pracku, tak po nich skočím 😅 A ten 39,5 model je prý zase dost vysoký na ten malý průměr. 

Moje 16,5cm pracka je se 43,5mm PO naprosto v pohodě. Nejlepší hodinky co mám :) L2L už na pohmat znatelně lepší než u spousty jinejch, i menších, hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Radik napsal:

Moje 16,5cm pracka je se 43,5mm PO naprosto v pohodě. Nejlepší hodinky co mám :) L2L už na pohmat znatelně lepší než u spousty jinejch, i menších, hodinek.

 

před 18 hodinami, rekib1 napsal:

Nějak to k těm hodinkám patří, ale srovnávat to s SMP se to už nedá, jsou to úplně jiné hodinky..Líbí se mi ale oboje…Kolik máš ruku? Ten malý model PO jsem nikdy neviděl v reálu, ale mají nižší kalibr, ale myslím , že budou stejně mít skoro 14mm, což bude na tu velikost dost, nu pravda🙂

Zápěstí mám přibližně 17 cm. Je pravda, že mi jde hlavně o lug to lug. Třeba takové moony bych řekl, že jsou pro mě max. Nebo je super příklad SKX009. Ty jsou mohutné a vysoké a v pohodě kvůli malému lug to lug. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Fade napsal:

 

Zápěstí mám přibližně 17 cm. Je pravda, že mi jde hlavně o lug to lug. Třeba takové moony bych řekl, že jsou pro mě max. Nebo je super příklad SKX009. Ty jsou mohutné a vysoké a v pohodě kvůli malému lug to lug. 

SKX sedí snad každému - to samé, ale podle mého platí o moonech - také mám dětskou pacičku - 16,5 cm. Je to podle mého o tvaru a výšce pouzdra. Vlnky ač jsou "velké", tak na ruce sedí nádherně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fade napsal:

 

Zápěstí mám přibližně 17 cm. Je pravda, že mi jde hlavně o lug to lug. Třeba takové moony bych řekl, že jsou pro mě max. Nebo je super příklad SKX009. Ty jsou mohutné a vysoké a v pohodě kvůli malému lug to lug. 

Všechny hodinky Seamaster jsou pohodlné,  LtoL bude podobný jako u Moonů, tak doporučuji to zkusit, myslím, že tvá ruka to v pohodě snese..👍

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...