Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

Já bych moc nepodlíhal tomu že existují i jiný, menší, větší vystěžejkovače a co kdo má nebo nemá pač to povede akorát do pekel. Ale jak nejlíp udělat ten náš, věcně.

 

Klidně bych udělal teda tu anketu co byla zmíněna. Větší vs. menší tool. Byť znovu za sebe říkám...když už, tak už, jak možnostma, tak po materiálový stránce.

 

Následně řešil typ materiálu - cena.

 

Pokud někomu stačí na zkracování trsátko tak prosím, ale tady se něco "staví". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja chci jednoduchej tool s jednim nebo dvema vystezejvovacema. S tema se da udelat 80 % prace. Sroubovaky a dalsi veci mam doma zvlast a celou sadu, stejne jako ruzny piny, vidličky, apod. Chci aby byl malej a na klice a aby to byla limitka Chronomag. Nedelal bych z toho multitool za 2 litry.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. beeman

2. Vit

3, beeman

4, beeman

5, beeman

6. beeman

7. Miriablo

8. nickolas

9. Murphy97

10. habaděj

11. Harwey

12. viking

13. Honza.manta

14. Andrew

15. Prischera

16. davok

17. baza

18. Miriablo

 

19. LordSpar

20. Prischera

21. Radek.VV

22. Andrew

23. Tittus

 

24. Lamiczka

25. Minimus80

 

26.

 

27.

 

28.

 

29.

 

20.

 

31. CEGY

 

32.

33. Tittus

34.

 

35.

 

36.

 

37.

 

38.

 

39.

40. xprcz01

41.

 

42.

 

43.

 

44. spiderer

 

45. Baker

 

46.

 

47.

 

48.

 

49.

50. rooosta

 

51.

 

52.

 

53.

 

54.

 

55. ron

56. lukas.78

 

57.

 

58.

 

59.

60. bobi

61. Honza.manta

62.

 

63.

 

64.

 

65.

66. bobi

67. baza

68. Frantik

69. JoyStick

70. Beeman

71. docent

72.

73. kuncák7

74. Mari

75.

 

76.

77. Tea

78. Libor_OV

79. robero79

80. Andrew

81. martin.951

82. j.e.n.i.k.82

 

83. EngineerHack

 

84  luciasek

85. Karel.zimm

88. vikinho

 

89.

 

90. Alex77

 

91.

 

92.

 

93.

 

94.

 

95.

 

96.

 

97.

 

98. qwer1306

 

99. People

100. Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa tiež prihlásil no u mňa do úvahy pripadá verzia s dvoma vystejz a limitka je vlastne už len tak pre zaujímavosť, vlastne to ani nepotrebujem ako väčšina z nás a preto som za pohodovu a praktickú verziu na kľúče a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krátký se neskutečně blbě drží.

Tenký se neskutečně blbě drží.

 

Osobně bych nevymejšlel nesmysly a udělal to maximálně praktický. :)

Jde o prenosny nastroj na prilezitostne pouziti. Ne o dilnu. Na poradnou praci mam doma plnohodnotnyho bergeona. Toho suplovat nepotrebuju. A propos bylo by dobry si rict ramcovou cenu. Mam pocit, ze slozitejsi reseni by se pohybovaly v ramci nekolika tisic a nejsem si jistej jestli se najde tolik zajemcu. Uvedomte si, ze jenom cep a dve vidlicky od Bergeonu jsou za 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyroba se urcite realizovat  v CZ nebo SK, cenu netusim ani zdaleka, material drahy nebude, cekam, ze 80% ceny bude prace

cim jednodussi, tim samozrejme levnejsi

 

dle meho, az se domluvime na konecne podobe vyrobku, budu mit uz vybraneho vyrobce a po naceneni zajemci bud zustanou, nebo ne

 

ja osobne jsem ochoten investovat tak 3000+-, bez hrotu, ale cim min, tim lip ofc

podle me, by byla idealni cena pro vsechny 1000,- za telo, ale to je jenom moje uvaha, netusim, jestli se tam dokazem vejit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krátký se neskutečně blbě drží.

Tenký se neskutečně blbě drží.

 

Osobně bych nevymejšlel nesmysly a udělal to maximálně praktický. :)

 

Já bych to tak neviděl. Ale točíme se v kruhu, udělal bych hlasování (maximálně mobilní vs. "all in one") a bude jasno. Nebo ať si beeman jako nositel vize řekne co chce udělat a ostatní se přidají. 

 

85_bergeon-6767-vystezejkovac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle jsem právě měl a hodil jsem ho do koše, nedalo se s tim pracovat. Ale to je samozřejmě můj osobní názor, nikomu ho nenutim a neberu mu jeho, mě se s tim pracuje špatně.

A jinak samozřejmě můžeme blbě kecat co bychom chtěli, ale rozhodnutí je na beemanovi, s tím 100% souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uz neco vymyslenyho, co by mohlo vyhovovat sirsimu plenu, ale dnes se s dovolenim malinko ozeru, rozhodnuti padne zitra, prinejhorsim v nedeli ;-)

 

 

z eteru

 

OT: Dá se teda očekávat že se dneska bude dát něco koupit v inzerci? ;)

 

btw. šel bych za nějakou vizí od začátku s tím že kdo bude mít zájem se přidá, kdo ne, tak ne. Takhle by to byl vážně kruh kdy se skáče od toolu k edc, od tenkých k tlustým. Buď všelidovým hlasováním si to teda poptat, nebo si říct takhle a řešit detaily a ne vizi jako celek. Ostatně je to tvoje limitka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne jsem ochoten investovat tak 3000+-, bez hrotu, ale cim min, tim lip ofc

vymejšlíte vymyšlené .....perfektní malej nástroj, kterej se vejde do konečníku a ani o něm nebudeš vědět ..... konrád ti na to vydrápe co budeš chtít

 

https://www.damasko-watches.com/cz/accessories/strap-changing-tool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...