Přejít na obsah

Archimede Pilot


Balet

Doporučené příspěvky

Tak jsem přezul na Di-modell Jumbo v černé barvě. Sponu jsem nechal originální, lesklá se k celku moc nehodila. Na ruce to zatím působí více tuze, než vyšlapaný originál, ale věřím, že se časem poddá... I přes notorickou známost časem přidám fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na žiadosť jedneho z členov :-) pridávam foto archimede pilot H...po výmene klasickeho hnedeho jednocvokového remena za dvojcvokový jurgen´s model v tmavohnedej verzii....a total pozitivne pocity..super výmena...takže :speak_cool: a ďakujem :-)

 

original spona od archimede na to nesedí, remen bol uz od zaciatku uzasne mäkky,tvárny....ruka sa nepotí pod ním...myslím ze je stvorený pre tieto hodinky i ked som povodne uvažovala klasicky nad Di-Modell :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přezul na Di-modell Jumbo v černé barvě. Sponu jsem nechal originální, lesklá se k celku moc nehodila. Na ruce to zatím působí více tuze, než vyšlapaný originál, ale věřím, že se časem poddá... I přes notorickou známost časem přidám fotky...

 

Nuže fotky...

3947752150_d7eef7cbd9_o.jpg

Tady se trochu vlní boční překrytí, ale není to nic dramatického a přičítám to tomu, že jsem nahrubo zkoušel jak je řemínek ohebný.

3947752166_19836a8cfc_o.jpg

Kontrastně prošívané "fixátory" zbytku řemenu, příjemné...

3947752168_dbc21a4b19_o.jpg

3947752158_b0e2da3168_o.jpg

 

Jinak dojmy zatím dobré, příjemné na omak a prakticky ztenčené v oblasti kde se to zapíná. Akorát když někomu řeknu, že je to z telátka a stálo to jako QQčka, tak jsem za hubitele přírody a kapitalistu... Někdo tomu holt nerozumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řemen je teprve na cestě z Německa, v týdnu přijde a pak ho vyfotím.

Tak tady jsou fotky Archimedů s novým řemenem Di-Modell Oregon ve světle hnědé barvě. Hnědá je pravda trochu světlejší než u originálu, ale mám nesrovnatelně pohodlnější pocit při nošení.

 

post-8392-1253866607.jpg

post-8392-1253866620.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na žiadosť jedneho z členov :-) pridávam foto archimede pilot H...po výmene klasickeho hnedeho jednocvokového remena za dvojcvokový jurgen´s model v tmavohnedej verzii....a total pozitivne pocity..super výmena...takže :speak_cool: a ďakujem :-)

 

original spona od archimede na to nesedí, remen bol uz od zaciatku uzasne mäkky,tvárny....ruka sa nepotí pod ním...myslím ze je stvorený pre tieto hodinky i ked som povodne uvažovala klasicky nad Di-Modell :-)

post-3790-1254043396.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No, tak já jsem k Vánocům jedny Archimede Pilot taky dostal..

Jsou to fakt krásný hodinky, když jsem vybíral hodinky, viděl jsem jich nejmíň tisíc, od Elysee až po Vacheron. Žádný hodinky se mi v současný době nelíbí víc, než právě tyhle. Vlastně ani nevnímám kolik je, když se na ně kouknu, jak si je pořád prohlížím.

Dvě věci, který se odchylujou od toho, co jsem tady četl

1/ Dole mám napsáno Automatik místo Automatic (Jedná se o model Archimede Pilot)

2/ Strojek maže dost rychle - dělaj +17sec za den

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě věci, který se odchylujou od toho, co jsem tady četl

1/ Dole mám napsáno Automatik místo Automatic (Jedná se o model Archimede Pilot)

2/ Strojek maže dost rychle - dělaj +17sec za den

 

Ad 1: Jestli ono to nebude tím že je to německý výrobek. :)

 

 

Ad 2: To by asi šlo seřídit. Stále je to v toleranci. Já měl štěstí, a nebo je to možná kombinací nošení a nenošení a způsobu odkládání ale po týdnu od seřízení mě hodinky jdou o 1 sekundu do plusu. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je taky doma s rozmerem 42 a jsem maximalne spokojenej .Mam je na tahu a vypadaji na nem velice podarene i kdyz spouste lidi to pripada jako zverstvo tah na pilotky tak me to vyhovuje ,ale potrebuju jeste nejaky, jedny jsou malo :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to seychela: prosím Te, jak mas velke zápesti? Archimede pilot H se mi fakt líbí, jen nevim jestli mi nebudou velký. Mam obovd zápestí cca 16,5cm

 

mám necelých 15 cm :-) na živo to ale akosi vyzerá normálnejšie ako na na foto :-) krajšie :smile_anim:

ako osobne podľa mňa nepôsobia tieto hodinky robustným dojmom

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám necelých 15 cm :-) na živo to ale akosi vyzerá normálnejšie ako na na foto :-) krajšie :smile_anim:

ako osobne podľa mňa nepôsobia tieto hodinky robustným dojmom

 

Ja uz to tady procitam dost dlouho, nejdriv jsem chtel obyc hodinky do 3tis, pak do 5tis a ted to vypada na archimede pilot. Na tvoji ruce vypadaj dobre, takze do nich asi pujdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz to tady procitam dost dlouho, nejdriv jsem chtel obyc hodinky do 3tis, pak do 5tis a ted to vypada na archimede pilot. Na tvoji ruce vypadaj dobre, takze do nich asi pujdu

 

mám zápěstí 16cm, šířka zápěstí asi 5,5cm, Archimede Pilot H mají lug to lug 5cm. Mně to vyhovuje a

možná jsem si na to zvykl. Ze začátku korunka trochu řezala, ale co pro krásu člověk neudělá:)

post-4904-1263211868.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zápěstí 16cm, šířka zápěstí asi 5,5cm, Archimede Pilot H mají lug to lug 5cm. Mně to vyhovuje a

možná jsem si na to zvykl. Ze začátku korunka trochu řezala, ale co pro krásu člověk neudělá:)

 

No a ted abych si k nim poridil i ty budíky co jsou videt za tvojí rukou :guiltysmiley:

diky za fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...