Přejít na obsah

Archimede Pilot


Balet

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Tak jsem si dnes pořídil Archimede pilot H a potvrzuji názor většiny, že jsou opravdu parádní.

Poslední "pilotky" které jsem nosil byly Helvetie z roku 1934 a tohle je teda opravdu naprosto jiný šálek kávy...

Jak bude chvíle času, přidám ňáké fotečky a vzkaz pro všechny, kdo ještě váhají s nákupem: Neváhejte a jděte do nic !!! Stojí to za to !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Archimedaci,

 

ma niekto Archimede aj v Kosiciach ? Chcel by som si vyskusat 42mm, neviem ci mi nebudu velke, momentalne nosim Sturmanskie 39mm bez koruniek a tie su tak akurat.

Popripade planujem ist na vystavu hodiniek do Bratislavy, tak sa mozeme stretnut aj tam.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechces skúsit radšej 45? Mal som 42 a to nemám žiadnu medvediu labu, ale 45 je to tip - top. Mám model archimede pilot XLH, moc super hodinky, krásne čitatelný displey, velmi dobrá luminescencia, hodil som ich na kaučuk, /dufam ze ma nikto neukrizuje/, proste super, predtým som mal fortis, automat, ale dost ma štvalo 5 az 10 sec, denne, pri zmene tlaku, zrýchlovali, bol to síce čistokrvný švajčiar, ale stále tvrdím, p...l si odvezieš v BMW ale aj vo VW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ještě nemám udělanou kalkulaci, ale nebude to šílená suma. dá se to zadat i přímo do výroby (ickleři klenuté safíry s ar mají), nebo objednat jako náhradní díl a vyměnit za stávající

 

mě s..eš :D už jsem si říkal, že budu mít pokoj. Tak jo, voptej se prosím pěkně na 45 mm diamter. děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...