Přejít na obsah

GARMIN Instinct


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Bushman https://www.garmin.com/cs-CZ/p/884585/pn/010-02805-00

Ve dnech Marianne jsem kupoval loni Fenix 7 za 15 800. Bral jsem to v Datartu, kde se dá vcelku jednoduše (přes zaměstnavatele, banku, ...) dostat k VIP cenám. Dá se to pak zkombinovat a cena je pak neodolatelná :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bushman napsal:

Jasně, že nepotřebuju. Fénixy nebo Endura by mi bohatě stačily. Jenže mně se ty tactixy děsně líbí. Já vím, že je to blbost. 😄 

 

Aj nove Instinct 2X budu v Tactix verzii, akurat myslím, ze su o 50 EUR drahsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Tak od dnes mi robia radost a vytesujem sa z nich velmi, konecne poriadny adventure model presne pre mna 😉

V podstate maju vsetko co moje tactix delta, okrem map podkladov, hudby, farebneho displaya, puzdra hodiniek, wifi a par drobnosti ktore v pohode ozeliem.

Su paradne, velmi dobre mi sedia aj na moje male zapastie, vahu na ruke ani necitim, baterka na svietenie je +, co ale bolo pre mna osobne rozhodujuce je dlha vydrz baterky a perfektne ucinny solar kde pri castom outdoorovom pouzivani sa da vysplhat aj na mesiace vo vydrzi na baterku. Display este kontrastnejsi a lepsie citelnejsi ako na tactix delta. Je to proste parada 😉

Instinct 2X solar tactical

IMG_0708.thumb.jpeg.fa8be8e05b14ce1920fe75267c49471b.jpeg

Upraveno uživatelem Almi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsíce jsem si koupil v akci Instinct 2 jako náhradu za můj odešlý Instinct Gen 1. Původně jsem zkoušel i nové Fenix 7 a pokukoval i po Epix 7 jako univerzálních sportovních outodorových hodinkách. Bohužel ani jeden barevný displej mi kvůli problémech s čitelností (jeden model ve tmě druhý na slunci) nepřesvědčil a tak jsem šel prostě do osvečených Instinctů a nemůžu si je vynachválit. Skoro všdchny fuknce jako Fénix ale za třetinovou cenu v menším, lehčím a pro mě nositelnějším pouzdře, plus černobílý displej má dobrou čitelnost za většiny světelných podmínek.

Mrzelo mě akorát odstranění pár funkcí z předchozí verze, ale světe div se, nejnovější vřejná Beta 13.10 funkce zase vrací a opravuje nějaké další drobnosti. Takže už zase s ranní zprávou a ukazatelem připravenosti k tréninku 🤩

pro zájemce, ke stažení zde https://forums.garmin.com/beta-program/instinct-2-series/f/announcements/339353/beta-version-13-10---side-load-i2-2s-only

PXL_20230717_143237182.jpg

Snímek obrazovky 2023-07-17 163212.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl předtím Gen 1 a nemůžu zdůraznit jak moc se Gen 2 od ní liší. Na první pohled to tak nevypadá ale Gen 1 byla budget verze odolných sportovních hodinek, Gen 2 je v zásade ve vše detailech vylepšený a pro mě jako uživatele konkuruje současnému Fénixu, de facto chybí jen mapové podklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
On 7/17/2023 at 8:04 PM, Honziz said:

Bohužel vůbec a proto jsem byl netrpělivý a riskl to s betou :)

Tak před pár dny jsem aktualizoval a funguje to fakt pěkně. Jen když si brzo ráno chci rozsvítit hodinky, zeptá se mě to jestli chci opustit morning report, místo toho aby mi to ukázalo čas, ale to je drobnost. Docela se mi to líbí. Poslední aktualizace u apple watch mi dělá trochu neplechu, tak asi chvíli zase budu nosit garminy.

Tuší někdo, jak dlouhou SW podporu slibují u instinct 2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Kolegové prosím o nápovědu:

Co symbolizuje označená šipka na displeji?

V kruhu, kde se zobrazuje tep jsou šrafovaná nebo prázdná pole, pod hodnotou tepu. Co znamenají?

Po obvodu tohoto kruhu vybíhá obvodová linka, proč?

Díky moc za odpovědi, stáhl jsem si návod, tam to nebylo, na netu jsem se také nedopátral.

1000013464-01-01.thumb.jpeg.cd30f88a08d1b45d3db6bdc44cf15a17.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...