Přejít na obsah

Watch winder


Doporučené příspěvky

Ahoj Petře! Chtělo by to na začátek pár informací - na kolik hodinek? - kolik máš (alespoň rámcově) budget? - kde by měl být umístěn? (ložnice, pracovna, apod)

 

Já mam tuten a dá se vedle toho aji spát, je tichej.

http://www.hodinky-time.cz/natahovac-hodinek-timeless-102-011-kraff-watch-winder

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, poradite mi prosim trosku s vyberem watch winderu? Nemam zadne zkusenosti. Diky. Petr

Mně Ježíšek přinesl tenhle https://www.ebay.com/itm/Watch-Winder-4-6-Grids-Wood-Watches-Display-Box-Automatic-Organizer-Storage-Case/123519061703?hash=item1cc24f4ec7:g:fiAAAOSw~2hb0ZOY:rk:8:pf:0

 

Neumí nic, jen se dá každá točna zapnout/vypnout samostatným vypínačem. Slyšet není ani z bezprostřední blízkosti. Dělá celkem cca 2700 otáček za den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dekuji za rady ;-) Urcite jste mi dali i par dobrych otazek na premysleni. Premyslim o 4+6 a tichy chod v loznici urcite nutnosti. Kouknu, popremyslim a koupim. Az vyberu, tak to sem dam. Jeste jednou diky. Hezky vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Snoblak: Každý má hluchotu někde jinde (já mám třeba problém rozumět v hlučné místnosti/hospodě, ale v noci bych slyšel i špendlík cinknout), ale jestli nebydlíš u rušné silnice tak na "tichý chod" winderu v ložnici určitě předem zapomeň, jedno jaké "japonské" motorky v tom jsou inzerované. Co trochu pomůže je dobře těsnící dekl (tj. vyhnout se všem otevřeným hrkáčům á la Swiss Kubik, určeným spíš do trezoru) - ale jestli chceš ticho, tak ani plně zadeklovaný a filcem vypolstrovaný winder bych na noční stolek nedoporučoval, ve finále zjistíš že to chce aspoň 4-5 metrů a ideálně jednu zeď/dveře...  -_-

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek124: to jsme na tom uplne stejne. Kolikrat neslysim, kdyz mi nekdo neco rika, ale u spani mi vadi i ten spendlik. Tak je to jasne, musi nekam mimo. Diky

 

huz46212: pracovna je to nejlepsi misto, to je jasne;-) Ale tu jeste nemam a pritelkyne uplne nesdili moji vasem pro hodinky a v kuchyni by ji to asi vadilo:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ten klasický levný DesignHutte, inzerovaný jako tichý. 

Mám ho v práci nějaké 3 měsíce, běží v kuse.

Zprvu jsem byl překvapený, jak je tichý a nevnímal jsem ho vůbec.

Už po třech měsících ale je slyšet po roztočení i přes klasický kancelářský hluk tichých počítačů.

Takže do ložnice rozhodně nee :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...