Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahooj drahy priatelia, 

uverejnujem vizualizacie novych LT modelov pre rok 2019! Co myslite? Ide o modely ktore si zakaznici v US priali! tak asi tak... :) /hlavne co sa tyka materialu puzdra a farby ciselnika/ Tmave, cierne a sede "dark" farby asi letia...  Vseobecne, aj z predchadzajucich kolekcii, sa z odtienov luminovy zakaznikom najviac paci odtien "vintage radium" = taka maslova biela. 

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

+ Kratky motivacny list majitela znacky: 

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

Edited by Pe3xxx
  • 2 weeks later...
Posted

Škoda, že na vložených obrázcích nejde přečíst specifikace (text vedle obrázku).

  • 1 month later...
Posted

Mne sa pozdáva model M80 tiež jedna z noviniek pre tento rok :) konecne tam ale začali dávať aj overené švajčiarske strojky a dúfam že ta svietivosť sa už fakt zlepšila lebo mal som model bullhead A22 a Lumi bola teda biedna nato ako o nej výrobca básni ale zase na druhu stranu tá povrchová úprava puzdra bola jedna z najlepších z akými som sa stretol :) každopádne značke fandím nie je ľahké dnes zaujať zákazníka.

Posted

pekné kúsky len škoda toho CLA a DPH pri objednávke zo zahranićia :/ každopádne by ma zaujímalo ako svieti lumi nakolko na obrazku to vyzera dost dobre :P

Posted

M82, ale i M83 jsou super, jen škoda, že už LT nedělá wolframové modely, to byla velká paráda a bezúdržbovka.

Posted (edited)

ano, ten e-shop je spolehlivy.

 

Souhlasím, navíc je to oficiální zastoupení značky pro celou Evropu.

Pár živých fotek některých modelů:

M8

B19

V1

RR2

B34

Edited by Vit
Posted

no tak po vzhliadnuti "zivych" fotiek ma zaujali M8 s wolframovym tahom a puzdrom - skoda ze uz sa nedaju zohnat :) asi si pockam na nejaky wolframovy model :)

Posted

no tak po vzhliadnuti "zivych" fotiek ma zaujali M8 s wolframovym tahom a puzdrom - skoda ze uz sa nedaju zohnat :) asi si pockam na nejaky wolframovy model :)

 

Maximálně v sekci Bazar, myslím, že nic takového se už vzhledem ke komplikacím ve výrobe wolframkarbidových pouzder neplánuje.

Posted

ani u inych znaciek ? - samozrejme za nie prehnanu sumu...

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • 2 weeks later...
Posted

... ano E-shop www.kabtime.eu je nas internetovy obchod ktory je centralnym E-shop-om značky LÜM-TEC pre Europskych zakaznikov.  Rovnako cez tento E-shop objednavaju aj nasi distributory. 

Najnovsie pracujeme intenzivne na novom shope ktory bude priamo pod domenou www.lum-tec.eu. Malo by to takto byt uz bez nejakych moznych nedorozumeni s ktorymi sa samozrejme stretavame.  E-shop na samom zaciatku sme postavili pod nazvom nasej spolocnosti lebo sme planovali predavat viac znaciek. Tym ze sa znacka LT pekne rozbehla a s predajom sme spokojní tak to postavime rovno pod lum-tec.eu. 

K wolframovym modelom, ktore velmi pomohli zvyditelnit znacku uvediem len tolko ze vyroba sposobila výrobcovi necakane naklady, pretoze len jedno z cca.10/12 puzdier bolo 100% /bavime sa o odliatkoch na micron presnych/ Dadavatelia nemali priestor sa dalej "trapit" pretoze LT su uzke limitky a odlievanie len par stovak puzdier bolo velmi nakladne... tym ze sa chceli uspokojit vsetky pred-rezervacie a dotiahnut povodne pocty limitiek tak to financne vyrobcu poriadne potrapilo... Ale na konci dna urcite zaujimava skusenost a na svetlo sveta vzyslo par peknych kuskov... :) 

Nova kolekcia je znova pripravena podla navrhu zakaznikov. 

Sandwich dials + bronzove puzdra na to bola obrovska poptávka /paradne ceske slovicko! :) / To bolo same ze kedy sa vratia M serie v bronzi, bronzi a bronzi :) . + este vela ludi riesilo svietivu zmes "vintage radium color" lume. Je to taka maslova biela a vyzera velmi decentne, prijemne... toto chceli zakaznici mat asi vsade... :) 

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

  • 1 month later...
Posted

Lum-tec M82 už se prodává a vypadá parádně - ideální velikost, výborná čitelnost, fantastická lumi, perfektní zpracování, krásné balení, pohodlný stylový řemen, prostě nejlepší Lum-tecy, co kdy Lum-tec vytvořil!

 

A už se moc těším, až si budu moct hrát s různými řemeny, mám pocit, že se k nim bude hodit skoro cokoli. Dnes jsem si je v tom horku přezul na Hirsch Performance a taky jim moc sluší :-)

 

Přikládám pár mobilních rychlocvaků... 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • 1 month later...
Posted

Mesh jim určitě sedí  :clap:

 

Díky, docela mě překvapilo, jak jim mesh sluší. Sice k nim mám kopu kožených řemínků, ale teď na léto je mesh ideální  :cheers:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...