Přejít na obsah

IWC new Spitfire Collection


warann

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja si rikal, ze je mi to nejak povedome :) Ono, da se na to pohlizet z vice stran. Inhauz je fajn, o tom zadna. Spousta lidi hodinky, koupi, ponosi, proda, servis se neresi, hreje je na ruce neco s inhauzem. Nekdo si je koupi, nosi a nasledny drahy servis neresi, proste na to ma. Nebo ma tolik kusu, ze se na servis ani nedostane. At tak ci tak, inhauz je inhauz, ale po letech stravenych na internetu nad hodinkama clovek zjisti, ze neni vsechno zlato, co se trpyti. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, servis strojku nebyl třeba ani u starších kusů, takže mám pocit, že se tu řeší co by, kdyby :D mmchd, teď jsem byl v carollinu a poptával servis na manzelciny daytony. Celkový servis včetně lehkého prelesteni chtějí cca 21t, takže úplně za pusu to nedělá dnes nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale tak meli udelat zluty v sechny, at je to jednotny. Ideal je bez fauxtiny, vsechno zluty fair enough, kombinace je kolotoc. Ale, jak pise gasik, prodavat se budou, jak housky na krame, o tom zadna.

Sry ale na původních Markách byla lumi taky jen na 3, 6, 9, 12 indexech a né na číslech tak proč žlutit všechno když to tak nebylo. 15ky i 12ky to tak měly a ty si říkal že se ti líbí ?

 

 

8943253_xxl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...