Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2019


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Jestli to dobře chápu, tak BLNR na oysteru odstřelili? Protože předpokládám, že obě varianty současně dělat nebudou. Nic proti jubilee, ale zrovna na GMT Mastery pasuje mnohem líp oyster, jubilee bych bral jak takovou zajímavou alternativu.

Zas tam ale byl oyster s leštěným středem a paradoxně je jubilee praktičtější k toolovým hodinkám, protože nevypadá hned podrápaný jako prase. Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že jubilee jako alternativa k oysteru BLNR je fajn, nemyslím si že by přestaly dělat na oysteru......

Pokud máš pravdu, tak to bude zajímavá situace- na první pohled rozdíl pouze v tahu a přitom by toho bylo docela dost, jinej stroj, jinak navrtaný nožky. A pokud by začali i do Oyster verze dávat novej stroj, tak už to bude úplně komedie, to aby si vymysleli ještě podreferenci :D já si tak nějak myslim, že oyster odstřelej a příští rok přijdou s Coke oysterama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, máš recht. Jen mi přijde komický, že když by si člověk chtěl dokoupit tu druhou variantu tahu, tak to vlastně nepůjde....jedině, že by mě doběhli a udělali tu jubilee verzi navrtanou na starý pouzdro, u pepsin by to prohodit nešlo a u klasiky by to asi nikomu nevadilo...to bude asi správná odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že jubilee jako alternativa k oysteru BLNR je fajn, nemyslím si že by přestaly dělat na oysteru. Ocelové YM na oysteru s keramickou lunetou jsou YM které bych si reálně koupil protože bych se jinak bál o lunetu :D

co mam info, tak blnr na oysteru jsou discontinued

Upraveno uživatelem tmoris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...