Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2019


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslím že BLNR s novým strojem je taky tutovka už :> podle instáče budou nové Milgy, úpřímně bych rád otočnou lunetu a blesk :) Suby bych typoval že TT dostanou novej stroj případně bude nějaká nová varianta barevná která dostane stroj. TT GMT a možná černé GMT dostanou novej stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem docela napnutej, ale říkám si, že v Rolexu dají spíš prostor k inovaci hlavně těm modelům, které stagnují v prodejích. Tam bych právě Milgauss a Exp2 rozhodně zařadil ... jsou to modely, které se tísní ve výloze všech prodejců a koupit je není vůbec problém. Takže je spousta prostoru je restartovat. Taky zvýšená aktivita na Instagramu mluví jasně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte to s usmevom: Je velmi zabavne kazdy rok sledovat tieto diskusie, ci uz tu alebo vo vacsom na Rolexforums :-) Pravda je taka, ze nikto (okrem Rolex ludi) ani len netusi co sa tento rok predstavi. Spekulacie okolo Rolex Instagramu a Milgauss su nezmysel. Ak sa pozriete na Rolex Instagram posts z predchadzajuceho roku, nikde sa nepostovali GMT modely, OP atd. Naco zbytocne propagovat nieco, co sa zmeni, resp. prestane vyrabat. Pre vsetkych znalcov - cakajte do 21. Marca 2019 a dozvieme sa to vsetci o 12:00 na obed. Najvacsi ?odbornik? na novinky a modely, ktore sa prestali prave vyrabat je aj tak pan z Rolex passion report, ten sa zo 100 pokusov trafil do 1 (SD43-aj to len par dni pred BW2018) a pysi sa tym do dnes LOL

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem docela napnutej, ale říkám si, že v Rolexu dají spíš prostor k inovaci hlavně těm modelům, které stagnují v prodejích. Tam bych právě Milgauss a Exp2 rozhodně zařadil ... jsou to modely, které se tísní ve výloze všech prodejců a koupit je není vůbec problém. Takže je spousta prostoru je restartovat. Taky zvýšená aktivita na Instagramu mluví jasně :)

 

Taky bych to tak tipl  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...