Přejít na obsah

X-copter už v prodeji


Kalifx

Doporučené příspěvky

Na kaucuku 995 eur, na kovu 1045 eur.

+ par real fotek

 

Ebay nebo nějakej eshop? Já o nich celkem uvažuju, ale řek jsem si, že už nechci utrácet pořád dokola za nový hodinky (páč už z nich pak fakt nemám radost a to je cesta do pekel), takže bych asi nějaký nejdřív prodal a pak si eventuelně koupil tyhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..řek jsem si, že už nechci utrácet pořád dokola za nový hodinky (páč už z nich pak fakt nemám radost a to je cesta do pekel)..

S tim souhlasim ;) Taky me uz neustale nakupovani novych hodinek nebavi, necham si bondovky, uvidim jaky budou Accutrony a pak budu dlouho hledat a vybirat ty prave, ktere budu dlouho nosit a budu z nich mit radost ;) Hezkych hodinek je spousta, ale vzdycky se po case pristihnu ze ze vsech nosim pouze jedny a na ten zbytek se jen koukam a nebo si je nosim doma pro paradu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka je, zda se Ti to podari.

Kdyz ne, tak se asi :suicide_anim: ;) Ja doufam, ze jo, treba ty Orisy BC4 by to mohly spravit, myslim, ze by me vylecily i nejaky Paneraie.. ale vetsina tech, ktere by me asi! vylecily stoji vic nez za ne v tuhle chvili chci dat, takze snad jedine ty BC4 ;) A nebo Apollo 11 limitku Speedmasteru a taky by byl asi na chvili klid, ta obcas projde ebayi za celkem rozumnou sumu, ale porad mi to nejak utika ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ne, tak se asi :suicide_anim: ;) Ja doufam, ze jo, treba ty Orisy BC4 by to mohly spravit, myslim, ze by me vylecily i nejaky Paneraie.. ale vetsina tech, ktere by me asi! vylecily stoji vic nez za ne v tuhle chvili chci dat, takze snad jedine ty BC4 ;) A nebo Apollo 11 limitku Speedmasteru a taky by byl asi na chvili klid, ta obcas projde ebayi za celkem rozumnou sumu, ale porad mi to nejak utika ;)

 

Já jsem zrovna minulý týden uvažoval, že prodám všechny hodinky co mám a koupím si Superoceány chrono (seriözně vypadající nabídka na webu), vyhodím z okna watchwinder a budu v pohodě :) Bohužel zatím pořád preferuju výběr - možnost mít různý typy hodinek pro různý fáze mé nálady :) Tak uvidím, jak to skončí...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zrovna minulý týden uvažoval, že prodám všechny hodinky co mám a koupím si Superoceány chrono (seriözně vypadající nabídka na webu), vyhodím z okna watchwinder a budu v pohodě :) Bohužel zatím pořád preferuju výběr - možnost mít různý typy hodinek pro různý fáze mé nálady :) Tak uvidím, jak to skončí...

Jedny hodinky jsou malo, to je pravda (alespon pro nas postizene) ;) Ja budu rad, pokud se dostanu na pocet 3 kusu - volnocasovky (zatim to vypada na ty Accutrony), casual hodinky (bondovky) a neco co me bude bavit a budu to nosit mezi temi ostatnimi (a to prave hledam).. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to spíš lehce otrhaná ochranná fólie? ;)

 

Určitě, fotografie je z prodejny všimněte si bílé rukavice .

 

Nevíte někdo přesné rozměry, zejména výšku a váhu ?

 

Děkuji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to v tom výřezu na 9?

 

Pilots? Notes

M. T. O. W.

The M.T.O.W. of a helicopter represents the heaviest weight at which it meets all the airworthiness

requirements applicable to it. At its M.T.O.W., the helicopter complies with all the structural and

performance requirements stipulated by its class. On the Hamilton X-Copter, the kilogram unit is

used for measurement.

Helipad

A fabricated helipad provides a clearly marked hard surface away from obstacles where a helicopter

can land. Helipads are usually constructed out of concrete and are usually marked with a circle and/

or a letter ?H? so they are easily visible from the air.

 

Staci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, fotografie je z prodejny všimněte si bílé rukavice .

 

Nevíte někdo přesné rozměry, zejména výšku a váhu ?

 

Děkuji .

 

 

Fact Box

Size 44 mm

Material Stainless steel

Dial Color Black or Silver

Attachments Black rubber with white stitching / orange rubber with black stitching /

stainless steel

Movement Automatic 7750

Crystal Sapphire

Water resistance 100 m

Price $ 1?395

EUR 995

CHF 1?595

 

 

Vice info jiz na strankach

http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/...?c=ka&y=126

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pilots? Notes

M. T. O. W.

The M.T.O.W. of a helicopter represents the heaviest weight at which it meets all the airworthiness

requirements applicable to it. At its M.T.O.W., the helicopter complies with all the structural and

performance requirements stipulated by its class. On the Hamilton X-Copter, the kilogram unit is

used for measurement.

Helipad

A fabricated helipad provides a clearly marked hard surface away from obstacles where a helicopter

can land. Helipads are usually constructed out of concrete and are usually marked with a circle and/

or a letter ?H? so they are easily visible from the air.

 

Staci?

 

mně to nestačí :)

 

maximální vzletová hmotnost ... ale proč to tam je, co to ukazuje?? nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilots? Notes

M. T. O. W.

The M.T.O.W. of a helicopter represents the heaviest weight at which it meets all the airworthiness

requirements applicable to it. At its M.T.O.W., the helicopter complies with all the structural and

performance requirements stipulated by its class. On the Hamilton X-Copter, the kilogram unit is

used for measurement.

Helipad

A fabricated helipad provides a clearly marked hard surface away from obstacles where a helicopter

can land. Helipads are usually constructed out of concrete and are usually marked with a circle and/

or a letter ?H? so they are easily visible from the air.

 

Staci?

 

No, tak jsem si myslel, že anglicky celkem rozumím, ale tohle mi nic neříká :) Asi že nelítám s vrtulníkem. Ale jinak ty hodinky jsou nádherný. Naživo vypadají podstatně lépe než na obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...