Jump to content
Ronin13

Rolex sraz Praha

Recommended Posts

Dámy a pánové,

už delší dobu mě láká uspořádat Rolex sraz v Praze. Prázdniny jsou za námi, tudíž věřím, že většina z nás bude mít čas na příjemné posezení a diskusi nejen o hodinkách.

Navrhuji termín srazu 12/10 nebo 26/10. Místo zajistím včetně občerstvení v centru.

Prosím napište, který termín preferujete.

Jsem tez za! Super. Terminove spis toho 12/10 ale to se jeste muze zmenit... ale perfekt napad!

12/10

1.Ronin13

2.Porsche_911

3. Ensi

4. Tikzot

5. Organic

26/10

1.Ronin13

2.Porsche_911

3. Ensi

4. Organic

Jen nesmely navrh - nechcete to spojit s terminem SEWu. Pokud by clovek do Prahy jel, tak muze sfouknout dve akce zaraz a nemusi si bud vybirat nebo jet dvakrat. Osobne ale spis nezvladnu ani jednu akci letos, tak to berte jen jako inspiraci.

Cus, oba termíny mám schudne, tudíž se na vás budu těšit.

Jen nesmely navrh - nechcete to spojit s terminem SEWu. Pokud by clovek do Prahy jel, tak muze sfouknout dve akce zaraz a nemusi si bud vybirat nebo jet dvakrat. Osobne ale spis nezvladnu ani jednu akci letos, tak to berte jen jako inspiraci.

Díky za návrh, chápu ale termíny jsem navrhnul právě mimo SEW, jelikož se asi valná čás fandů zastaví na večerní banket.. 

12/10

1.Ronin13

2.Porsche_911

3. Ensi

4. Tikzot

5. Organic

6. Jakub Hovorka

7. Kuncák

26/10

1.Ronin13

2.Porsche_911

3. Ensi

4. Organic

5. Kuncák

Hele je nutny mit nejaky Rolexy, abych se moh zucastnit Rolex srazu? Pokud ne, tak bych se rad pridal. V opacnym pripade se omlouvam za smely dotaz, jeste jsem na zadnym srazu nebyl :-)

Tak jasně, že je blbý na "Sraz majitelů prestiží" přijít v najkách :)

Na druhou stranu předpokládám, že majitelé rolexů nejsou kkti a na sraz může přijít i někdo, kdo se chce dozvědět, jestli je to jeho krevní skupina takže za mě ok :)

No ja sem to tak prave bral jako takovej studijni pobyt z me strany. Zas na oplatku vas muzu kdyztak obohatit zazitkem z nejakejch kousku, ze kterej se vam rolexarum nejspis obrati kufr :-)

nebo samozrejme dorazim i neoden, nebral jsem to jako provokaci, proste nevim co se na takovym srazu dela, ale jestli se jedna o pokochani, tak to bych rad

Rolex sraz je pro majitele hodinek rolex. Pokud tam dorazíš s PP nebo AP či JLC případně Tudoram, tak se asi niko zlobit nebude, ale dorazit tam s Casiama na ruce rozhodně není dobrej nápad.

Edited by rihoun