Přejít na obsah

Židle TON


Doporučené příspěvky

Já ty Merána taky chtěl, když se dostaneš přes 30 000 tak šlo 5% dolů dostat. Ale mám malé děti tak jsem nakonec neměl odvahu dát za sezení 40 a pak se dívat jak na to padaj špagety s kečupem. Jinak mě se líbí ty křesílka - židle mě tlačily do zad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlasím. Máme kulatej stůl TON a 5 židlí (4 stále, 5. příležitostně) TON kolem. Kupovali jsme ještě než jsme měli děti (stůl dělali na objednávku). Dnes, když děti máme, jsem rád, že máme TON. Byla to dobrá investice. Přesně - žádná vůle, žádný záseky, fakt držej. Kdybych měl teď kupovat, neváhám. A kdyby se mi nějaký jo líbily, klidně připlatím. Navíc nesnáším ubrus a když byly děti malý, nebyl na stole i z bezpečnostních důvodů. Deska stolu má nějaký ty vlásečnice, asi dva ďůlky, když ženě vypad na stůl příborovej nůž, ale jinak taky drží.

Myslím, že máme ten nábytek taky tak nějak dlouho, od 2003 nebo 2004.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Máme kulatej stůl TON a 5 židlí (4 stále, 5. příležitostně) TON kolem. Kupovali jsme ještě než jsme měli děti (stůl dělali na objednávku). Dnes, když děti máme, jsem rád, že máme TON. Byla to dobrá investice. Přesně - žádná vůle, žádný záseky, fakt držej. Kdybych měl teď kupovat, neváhám. A kdyby se mi nějaký jo líbily, klidně připlatím. Navíc nesnáším ubrus a když byly děti malý, nebyl na stole i z bezpečnostních důvodů. Deska stolu má nějaký ty vlásečnice, asi dva ďůlky, když ženě vypad na stůl příborovej nůž, ale jinak taky drží.

Myslím, že máme ten nábytek taky tak nějak dlouho, od 2003 nebo 2004.

 

No, to je presne ono... bude to na veky a kvalitni kus nabytku... ale za 6 zidli a 2 barovky vyplaznout 100 litru... krouti se mi palce u nohou ;-)

Nicmene jestli neni ovsem vetsi zhovadilost vyplaznout bez mrknuti oka za tah 25.000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni tu nejaky dobrak, co by dokazal nabidnout lepsi cenu na produkty TON...?

Libi se mi nize uvedena zidle, ale dat za jednu zidli vic, nez stoji cela kuchyne v Asku, me prijde silene... :-/

https://www.kresla-zidle.cz/drevene-zidle/ton-calounena-zidle-merano-5890.html?search_query=merano&results=8?podobne_souvisejici#/moreni-standard/calouneni-kategorie_a

attachicon.gif xton-calounena-zidle-merano.jpg

Presne tyhle mám na chalupe....na prodejně ti nějakou slevu daji, ale stojí za to i bez slevy... jen teda. Než si zvyknes na ty zadní nohy co trci do prostoru, tak si celá rodina okope malicky u nohou....

 

1e16850ab3552b0f0465702ea988ad91.jpg

40d9888e3d8638048ce70b62cb594a77.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na chatu docela ujdou, takový venkovský nábytek...

 

:-)

já sem do toho nechtěl moc rejpat, ale pamatuju si, že to sedadlo bylo z nějaký dýhy a klidně sis moh zadřít třísku doprdele

 

* tříska z dýhy je mega tříska ..... to není jako když si píchneš špendlík pod nehet

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu téma na židle, vyzná se někdo ve starších kusech? Mám doma po prabábě dva kousky s tímhle štítkem. Silně používané, ale snad původní. Má to nějakou hodnotu? Prodávat nehodlám, jen bych rád věděl, co máme vlastně doma.

 

post-22647-0-35019200-1572793629_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.sbazar.cz/hledej/%C5%BEidle%20fischel

 

Když už je tu téma na židle, vyzná se někdo ve starších kusech? Mám doma po prabábě dva kousky s tímhle štítkem. Silně používané, ale snad původní. Má to nějakou hodnotu? Prodávat nehodlám, jen bych rád věděl, co máme vlastně doma.

 

attachicon.gif20191103_160230.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud židle vlastní etiketu Fischel, pak byla vyrobena mezi roky 1870 až 1904. K ceně? Pokud židle není nijak mechanicky poškozena, pak před renovací cena 500-800 Kč
Po renovaci částečné 1500 - celkové do 2500,- Kč - dle poptávky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...