Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hodinky právě předány Ondrovi (Ondoni), jemuž tímto děkuju za ochotu a příjemný osobní setkání.

Psát klasickou recenzi se mi nechce, neb to neumím, navíc u těchhle časomír mi to přijde trochu nepatřičný (jako rozpitvávat koňak na nutriční hodnoty). Jsou to prostě hodinky mající jedinou funkci a sice bejt neobvyklý, což se jim určitě daří. Vypíchnu jen pár postřehů, co jsem napsal i do deníčku: na první dobrou mě napadlo, že jsou jako rekvizita ze Star Wars (to jsou pro mě plusový body). Dál mi přišlo fajn, že pro odečet času je potřeba si aktivně "dojít" zmáčknutím čudlíku, byť na běžných EDC hodinkách by mě to štvalo. A překvapivá je netradičně rozsáhlá mikroregulace, takže i na výraznější prodloužení tahu jsem nemusel přidávat dílky.

To hlavní na závěr: moc děkuju Helveti, jmenovitě Jirkovi Š., za možnost zúčastnit se prima akce a vyzkoušet hodinky, které by se mi jinak na ruku nedostaly.

Budoucímu majiteli, pokud si to tu třeba přečte, gratuluju k neobvyklýmu přírůstku do sbírky, navíc s příběhem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji a jsem rád, že jsem díky těmto hodinkám poznal fajn týpka (M.K. : ). Každopádně jsem si cestou zpět uvědomil, jak jsou tyhle hodinky nebezpečný! Po pěti minutách řízení jsem musel zastavit a sundat je, protože udržet pozornost na cestu přede mnou bylo s něčím takovým na ruce nemyslitelné :D

Doufám, že budu štěstí na správné světlo a podaří se mi je vytáhnout na nějaké adekvátní místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Skončili jsme jasná zpráva :) Dneska jsem hodinky předal osobně Jirkovi v Helveti.

O víkendu jsem přemýšlel, s čím bych je pro tuto závěrečnou recenzi srovnal. A napadla mě kapela Daft Punk. Což je trochu symbolické vzhledem k tomu, že včera oznámili konec své blyštivé kariéry. Stejně jako s touhle kapelou jsem si užil s Bulovama celkem legraci. Ne tu aktivní, přeci jen to nejsou volnočasovky do přírody nebo na kolo/prkno/brusle. Ale nečekaně pracovní, kdy už po prvním minutách byly skvělým tématem pro "ájs brejky", kdy otvírali konverzaci stylem "copa to máte za zajímavou šílenost na ruce?". Bohužel vzhledem k nouzovému stavu schůzek ubylo, takže se moc mezi lidi nedostaly, ale i tak to spoustě lidí kouzlily na tváři úsměv a jiskry v očích.

Pár nedostatků bych možná našel (nutnost mít volnou i druhou ruku pro odečítání času, prasátka za volantem a slabou sponu), ale o tom myslím tyhle hodinky nejsou. Jsou spíše o tom najít v sobě trochu hravosti a někdy i koule pro to vzít je na ruku. Jsou to prostě "Get Lucky" hodinky, které vás hodí do trochu jiného módu, trochu retro, trochu disko, trochu punk. A pokud nejste vyloženě introvert, musíte si ty hodinky rozhodně a hodně užít.

Tímto velké díky Helveti a Jirkovi za možnost vyzkoušet, že asi ještě nejsem taková konzerva jak jsem myslel. Přidám na závěr tři fotky a přání, ať se jim podaří najít nového majitele za balík, který pomůže!

 

20210223_130824.jpg

20210223_131002.jpg

20210223_131136.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky a doplnění příběhu :) 

Hodinky jsou už u nás, půjdou na focení, následný servis a potom bude dražba pro dobrou věc. 

Zatím všem moc děkuji za jejich účast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hodinky jsou po servisu (nové sklíčko displeje, nová baterie, kontrola těsnění a všech součástek) a nyní míří do dražby. Brzy sem hodím vše potřebné, abyste se mohli zúčastnit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně probíhá dražba putovních hodinek Bulova. Budu rád, když se zapojíte nebo třeba jenom malou částkou věc podpoříte na náš transparentní účet. 

Všem moc děkuji za účast a budu se těšit u dalších putovních hodinek, které už připravujeme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...