Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky, samozrejme, ze me to hned napadlo, ale chtel jsem zkusit tuto variantu, tedy nechat XII a VI co nejvetsi, uvidim, jak to budu vnimat s odstupem casu

jde mi to pomalu, protoze jdu presne rozmery a to neni zadna legrace i kdyz jsem profik :-D

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopracoval jsem se k prumeru 43mm luneta / 45mm pouzdro, vysce 14,5mm, stezejky 24mm a L2L 54mm, strojek Sellita SW200, safir bude tlustej 2mm

 

rad bych je ztencil, snad se to povede, nejak rezervicka by jeste byla

 

 

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i kdyz tedy ted fakt nevim, jsem z toho zmaten

 

doporucite nejaky stroj s manualnim natahem se stredovou vterinovkou srovnatelne kvality s ETA? diky

 

automat tam asi nechci, kvuli tloustce

Třeba ti Christopher Ward prodá jejich inhouse SH21 :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sám, tak se přidám jako Stavek Bořitel

 

připadá mi to, že ve středu ciferníku je docela tlačenice. Samotný ciferník OK, ale ručky tam přidávají další grafické prvky a to véčko z římské šestky by podle mne mělo mít malý odstup od centrálních hřídelek. Dokonce si myslím, že by "V" mohlo mít větší vazbu s "X" nad sebou, třeba jako zrcadlový odraz spodní poloviny toho "X". A svislá čára s té šestky by mohla dostat nějaké místo určené pozicí dvou svislých čar z XII. (Vím, že to máš postavené na grafice související s dělením kruhu, ale ve středu je fakt husto)

 

Faktem je, že když XII VI bude v barvě cifru a jen jako reliéf, tak to nepůsobí tak divoce, jako Weiss am Schwartz na předchozích nákresech...

 

Nedej si každopádně kazit náladu, takových zlepšovatelů by se našlo spousta, ale pracantů tak málo.... ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, relief na cifru bude pouze ve stejne barve jako cifr, ale tvoje pripominky jsem si vzal k srdci, obzvlast se mi libi ten napad se "zrcadlenim" X a V, urcite to zkusim namalovat

 

upravil jsem boky, ty vydute mi prisli rano divny, bachraty, takto by to mohlo byt lepsi a zmensil se i celkovy prumer na prijatelnych 43 a nejake drobne

 

jinak kdybyste mel nekdo na prodej strojek, klidne nefunkcni/torzo, ETA 2842 nebo Sellita SW 200 nebo klidne nejaky cinsky klon a kdyby k tomu bylo i pouzdro, klidne samozrejme uplne napadrt, tak sem s tim, rozmery sice znam, ale co je v ruce, to se pocita a ja zrovna ted nic z toho doma nemam, koupeno v Cine jest, ale nez to sem dorazi...

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...