Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

zjistil jsem, ze mi jeste chybi zahlubnik a v Praze sehnat nejde, tak jsem to objednal v Koline a snad brzy dorazi, stejne mi bylo dnes nejak soufl, tak jsem se pustil do neceho, co lze v pohode skazit

jelikoz tento rok mi uz nikdo nic nevyrobi, zkusil jsem to samodomo, vypada to zatim strasne, ale jeste to zitra poladim

do loga jsem se vubec nepoustel, na to nemam nastroje ani oko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde to rychle, některé mezistavy v průběhu procesu vypadaly "různě", ale výsledek dobrý.

Jako když hledíš na mimino na sonografu a za 20 let je z toho Miss Universe

(uznávám, že to není pravidlem, ale ta možnost tu je ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se dostal opet k soustruhu, tak jsem si vytocil lunetu, byl to poradnej voser, ale nejak se to nakonec povedlo, je moc tlusta, takze bud udelam novou, nebo se smirim s tloustkou hodinek 16,2mm

 

78f7c6f5c4955a6087c0b987aaf6a45c.jpg

19ff45cf4461e2e517fd0228c6fa3c1f.jpg

 

2a0406c8aa0864f271e9971002b33e59.jpg

897d6e4e4781747bb292237d563fb1e2.jpg

9596cddab832e9bf198b5185787c1923.jpg

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano jsem se vzbudil s myslenkou, ze je musim stencit, ze 16 a neco je fakt jako moc, zdalo se mi o tom snad celou noc

ale nebyl cas, vanocni uklid a tak, tak jsem se jenom pustil v pauzach do vrtani direk a rezani zavitu

dirky do dynka byly v pohode, to jeste slo, ale ja pako jsem dynko nasadil a jal se vrtat do pouzdra s dynkem jako voditkem, samozrejme stalo se to, co se stat muselo a ja zlomil 1,6mm vrtak, kterej zustal v pouzdre

neva, byla to prvni dirka, tak pootocime a jedem dal, uz bez dynka

dirky do pouzdra se zdarne povedly, tak pomeho na zavity, hned v prvnim s prvnim zavitnikem zavrtanym tak na pul, jsem se otocil za mladou, ze co chce, a o zavitnik jsem zavadil a zlomil i tentakze dve dirky v cudu

neva, zkusil jsem dalsi a zavit se povedl na pohodu

jelikoz je ale jedno pouzdro v podstate znicene, rozhodl jsem se vrhnout na premodelovani a hlavne ztenceni celych hodinek, o nejakych rezervach jsem vedel a ono jich bylo tolik, ze se povedlo udelat hodinky o celkove tloustce 12,5 - 13mm, dle toho kolik bude mit luneta nad sklem, to uz je jine kafe a uvidim, az to vykrouham, jestli jsem se nekde nesekl a vsechno se mi tam napohodu vejde

 

 

 

 

b16335214cff29d739745bf052ca0626.jpg

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeste pohled zespoda, vejit by se to melo, budou to desetinky, ale o tom to je, pred tim jsem si nechaval docela rezervu

nejspis je to uz finalni suprfinalni konecna nemena verze, tak uz tu s tim nebudu prudit, stejne to temer nikoho nezajima :-) az bude hotovo a bude to zverejnitelne, mrsknu to sem, tak kdo fandi, drzte prosim palce dal  

 

tak hezky svatky vsem a at se vam splni v novem roce vsechny hodinkove sny

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš, že to nikoho nezajímá? Není to třeba můj šálek kávy, ale i tak Ti držím palce a pořád sem chodím očumovat, co je nového. Oproti jiným vláknům, kde je i přes množství příspěvků "prázdno", je tohle, aspoň pro mě, ještě s několika dalšími vlákny, důvodem, proč otevřít počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida. Followeři jsou, ne že ne ;o) Chceto jako sportovec před vrcholným výkonem probudit publikum,  je zjevně třeba ptojevit zájem i o ten potlesk ;o)

Takž tleskám, palce ti raději nechám volné pro tu jemnou mechaniku

 

Tiku zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...