Přejít na obsah

Fortis square


m107

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Mám možnost koupit Fortis square. Jsou vybaveny ručičkou na druhý (světový čas). Je mi divné, že se v této podobě nikde neobjevují. (ani na oficiálním webu). Bojím se abych nekoupil nějaký neoriginál. Víte o tom někdo něco? Můžete poradit nějaké stránky, kde by byly nafocené? Na co si mám dát pozor? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, tak Fortis udelal limitovanou edici pro švýcarské aerolinky oznacene jako Fortis UTC. Na ofic. webu fortis se nikdy neobevily. Jsou to ony ?

To jsou přesně ony .Díky. Můžu se zeptat, kde ta fotka byla? Kdybych zase narazil na takový atyp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Mám možnost koupit Fortis square. Jsou vybaveny ručičkou na druhý (světový čas). Je mi divné, že se v této podobě nikde neobjevují. (ani na oficiálním webu). Bojím se abych nekoupil nějaký neoriginál. Víte o tom někdo něco? Můžete poradit nějaké stránky, kde by byly nafocené? Na co si mám dát pozor? Děkuji

 

Tady jsem taky nasel jejich fotku ;) Jsou tam hezky videt ze vsech stran... :) Je to tedy bez UTC, ale Square to jsou ...

 

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http...6lr%3D%26sa%3DN

Upraveno uživatelem tom.hd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Vážení, má už někdo tyto square? Zajímala by mne docela fotka těchto hodinek na ruce. Na odkazu uživatele tom.hd výše jedna fotka taková je, ale je nějak divně nafocená, protože to na té ruce vypadá že jsou obrovské, což není pravda, mají 38x38mm. Vzali by jste si je k obleku?

 

edit obrázku

post-1044-1231365817.jpg

Upraveno uživatelem Badys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Vážení, má už někdo tyto square? Zajímala by mne docela fotka těchto hodinek na ruce. Na odkazu uživatele tom.hd výše jedna fotka taková je, ale je nějak divně nafocená, protože to na té ruce vypadá že jsou obrovské, což není pravda, mají 38x38mm. Vzali by jste si je k obleku?

 

edit obrázku

 

K obleku to asi špatně není. Pro mne ale kombinace značka, tvar, řemen jasné NE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádné hranaté hodinky, které očividně nevykrádají vzor cizí značky. Určitě raději tyto než poměrně provařené Tagy.

 

btw: nejsem expert přes estetiku, ale v tomto případě mi přijde kombinace řemen x pouzdro x značka x cena optimální :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Koscomu jsem se stavoval v tomto týdnu a měli tam provedení chronograph a měli je ve výloze. V provedení "pouze automat" jsem tam neviděl. Protože jsem měl času velmi málo, tak jsem je nenechával z výlohy vytahovat k odzkoušení. Navíc ty chronography mne vůbec nezaujaly, jako ty bez chronographu. Pouze budu muset na internetu pohledat výšku, zda-li je u těchto 2 modelů rozdílná, protože u těch chronographů s ETA 7750 se mne zdály ty hodinky na výšku obrovské, a to mám hodinky dvoje s ETA 7750 dokonce z nich jsou jedny ruské Aviatory od Volmaxu, ale ty Fortisy se mne zdály ještě mohutnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dnes jsem potkal Square UTC a docela mě nalomily, protože vypadají fakt výborně! Na fotce v odkazu výše má ten pán opravdu velmi úzké zápěstí. Já taky nemám zrovna široké, ale nožičky mi přes něj nepřesahovaly, takže kdo uvažuje o rozměru 38x38 a neviděl je naživo, jsou fakt akorát. Na ruce mi ale nebyly moc příjemné, možná to bylo tím řemenem, protože square chrono na tahu mi sedly perfektně. A co mi vadí je průhled. Kdyby nechali plné dýnko, klidně s logem Švýcarských aerolinek, to je fuk, udělali by lépe. Vystavovat nedekorovanou ETU s červeným čtvercem na rotoru mi nepřijde vhodné a díky tomu jsem ušetřil 990 CHF.

 

Posted Image

Foto převzato z forums.watchuseek.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...