Jump to content

Recommended Posts

Tahle řada je prostě top, známé taky jako Seiko Grand Cocktail. Jistě, je tady řada SARX, ale za mně tohle byl (SDGM) krátkou dobu přešlap Seika ..protože tohle unikátní pouzdro prostě Grand Seikům šlapalo na paty a SARXY je rychle musely nahradit, ale ty šly, co se týče pouzdra o level níž... naprosto mě uchvátily no :-)

post-35439-0-36196100-1582231806_thumb.jpeg

Link to post
Share on other sites

:)) melanom se dá odstranit, resp. vyměnit korunku. Pravda je, že blahem nehýkám, ale při normálním nošení ho neregistruješ, k černé celkem ladí a je to zajímavé ozvláštnění. Korunku s logem nebo bez, to má skoro každá hodinka :)

Link to post
Share on other sites

Je to tlumič. Nárazník. Ochranný štít. Nejnamáhanější plocha na hodince. Soudím podle předrevolučních Primek. Ty hnijou odtud.

Edited by Datel
Link to post
Share on other sites

Ty cifry jsou skvělé, ale nezvládl bych ten melanom na korunce. Líbí se to vůbec někomu? Nejlepší názor, co jsem na něj slyšel, bylo "mně moc nevadí".

 

Mi tam sedí, onyx zasazený v korunce ... no kdo to má :punk: ? např. Cartiery Tanky a kdo na to brble ? nikdo :-), dává to velmi zajímavý look, posouvá to hodinky jako fakt už k pánskému šperku, ale je to dizajn a na ten má každý svoje oko že... na fotkách vypadá, že to je nějaký obr ( ten onyx), nicméně v reálu je mrňavý...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...