Přejít na obsah

Hodinky PROVOKE


Doporučené příspěvky

No date provedení taky nevypadá vůbec špatně. Ten spodní povrch není ve skutečnosti tak hrubý ted to tak vypadá protože  na ciferníku je ještě voda po broušení. Teď ho čeká koupel v ultrazvuku pak v lihu a nakonec lumi. 

20240919_140732.jpg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem se něčeho bál tak to je patinování bronzu. Ale mám kamaráda který mi poradil úžasný přípravek a výsledkem je krásná patina. Všechny hrany jsem nakonec vzal brusným rounem a výsledek se dost podobá povrchové úpravě gun metal. Na videu to není vidět pak lépe nafotím detaily. Krátké video z patinování zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už podruhé během čtrnácti dnů mě skolila nějaká viróza, ale na tohle jsem už nevydržel čekat. Nadopovaný paralenem jsem zajel do dílny a složil tuhle nádheru. Ve skutečnosti vypadají hodinky naživo ještě lépe je těžké to zachytit na telefon. Každý z pěti vyrobených kusů má jedinečný vzhled který ještě podtrhuje unikátní hybridní karbon s bronzem. Teď už jen zbývá nasadit ručičky které jsou samozřejmě také z bronzu. Pokračování příště.

20240925_115657.jpg

  • Like 3
  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Harwey napsal:

este sem hod nejake fotky z procesu nanasania lumi

karbon s bronzom vyzera zaujimavo

Zrovna na tomhle ciferníku jsem to natáčel a pak jsem zjistil že celou dobu byla v záběru moje hlava 😀 takže udělám nové video. 

Screenshot_20240925_172555_Gallery.jpg

Upraveno uživatelem Czechgun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karbon je úžasný materiál ale má i několik negativ a jedním je to že se do pouzdra musí lisovat závitové vložky. Na videu je lisování závitových vložek M1,6. Vložky jsou samozřejmě z titanu. Všimněte si vnějšího profilu závitové vložky. Je navržený tak aby se vložka "zakousla" do materiálu a při dotažení šroubů nemohla vylézat ven.  

Video zde.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zjistil že mám na Herohero tři odběratele. Vůbec jsem to netušil protože jsem čekal že mi přijde mail s upozorněním. A to jsem si včera říkal že se na to vyprdnu když nemám ani jednoho sledujícího. Dnes jsem přidal první video a další mám v plánu. Zrovna to začíná být na dílně zajímavé takže pokud máte chuť nahlédnout za oponu je ten správný čas dát odběr a sledovat mě 🙂 

Odkaz a zde : https://herohero.co/provokewatch?postId=xlidymjiwmxjfkjsdzoiyygdjsxmdolhna

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle chvíli jsem se neskutečně těšil a zároveň jsem byl i nervózní jestli všechno klapne. A právě teď to přišlo. První hodinky z Hithit jsou hotové. Za tímhle okamžikem je spousta práce, nervů a nejistoty ale povedlo se to! Škoda že se na fotce nedá zachytit jak skvěle hodinky vypadají naživo. Karbon s bronzem je úžasný a perfektně ho doplňuje luneta a cifernik z bronzu. A k tomu patinovane bronzové ručičky. 

20240930_141705.jpg

  • Like 2
  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2024 v 15:15, Harwey napsal:

mozno si to sem uz daval, ale ako to svieti takto po novom? 

Ahoj právě jsem to chtěl vyfotit a zjistil jsem že samsung nějak neumí fotit lumi ve tmě. Místo hranatých indexů mi z toho udělal kulaté body. Až budu u jiného telefonu vyfotím to. 

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...