Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1517

  • Akam

    1375

  • Vit

    1109

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Moty napsal:

vodopády Fosshóll, tam sme byli taky, my jeli z Akureyri

Tohle je Gullfoss, "kousek" severovýchodně od Reykjavíku... Ale oboje tyhle vodopády krásný, jen bohužel už dost přelidněný... 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, horskjan napsal:

Tohle je Gullfoss, "kousek" severovýchodně od Reykjavíku... Ale oboje tyhle vodopády krásný, jen bohužel už dost přelidněný... 🙄

Aha, přišlo mi, že tam je v prostředku stejná skála a máš pravdu, bylo tam narváno, 20 autobusu na prkoviští a jdeš ve frontě, foto a další na řadu, naštěstí sme měli auto a jezdili sme kam sme chtěli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Postal80 napsal:

Děkuji moc. Je to legenda. A navic neskutečně pohodlné.. 👌( dovolím si použít kamarádovu fotku z manufaktury Zenith )

IMG-20240726-WA0086.jpg

To jsou ty úplně první?

No sice je předběhlo Seiko, které už tou dobou mělo své 6139 už v obchodech, ale zase Zenith běžel na vyšší frekvenci. A vypadají naprosto fantasticky, nebylo by od věci vlastnit oboje. 😀

IMG_20240820_145249.jpg

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Jiří Sedlák napsal:

To jsou ty úplně první?

No sice je předběhlo Seiko, které už tou dobou mělo své 6139 už v obchodech, ale zase Zenith běžel na vyšší frekvenci. A vypadají naprosto fantasticky, nebylo by od věci vlastnit oboje. 😀

Ano první Chronomaster 1969. ✌️Běží na 36000

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Moty napsal:

Aha, přišlo mi, že tam je v prostředku stejná skála a máš pravdu, bylo tam narváno, 20 autobusu na prkoviští a jdeš ve frontě, foto a další na řadu, naštěstí sme měli auto a jezdili sme kam sme chtěli

Island jsem poznal před 11 lety a od té doby se, jak to jen jde, vracím, je to moje srdcovka. Je fakt vidět ten rozdíl, moje první návštěva a ty další 🙄

Já vlastně už vůbec nevyhledávám a ani se nezastavuji na těch známých (turistických) místech, líbí se mi ta opuštěnější a vzdálenější místa, na Islandu je za mě krásně všude...

Autem po vlastní ose je to nejlepší 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas od času ve mě začne hlodat myšlenka, že bych si mohl pořídit hodinky s větším machr indexem, jako třeba Breitling Superocean Heritage nebo dokonce Omega Seamaster Driver.

Ale pak si vezmu Tudor Black Bay, začnu porovnávat a zjistím, že tam v podstatě jiný důvod, než machr index nevidím.

Co se designu týče, tak za mne osobně BB nejhezčí, zpracování špičkové a strojek excelentní.

No a tak se zase uklidním a kochám se jejich krásou 😊

IMG20240820182103.jpg

IMG20240820182429.jpg

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...