Přejít na obsah

ORIS TT3 Day Date


šíma

Doporučené příspěvky

Takže kolegáčkové, tímto se s dovolením řadím do klubu příznivců červeného rotoru. Odskočil jsem si dnes na letiště, abych si je osobně nechal proclít a zároveň vysvobodit ze spárů Fedexu. Kupoval jsem je "buy it now" na E-bay respektive Authenticwatches a vše je v naprostém pořádku. K hodinkám dávají (zřejmě vždy) fakturu s cenou 500 USD (vyzkoušeno při nákupu za 774 USD, resp. 1 020 USD), takže DPH bylo 1 641 Kč, clo 0 Kč a poplatek Fedexu díky osobnímu vyzvednutí taky 0 Kč. Authenticwatches přikládá (kromě certifikátu autenticity), na rozdíl třeba od Classybrandu, k hodinkám VYPLNĚNOU waranty card se zárukou 3 roky, kterou si můžete za 75 USD prodloužit na 5 let, nebo za 195 USD na dobu neomezenou. S celkovou cenou jsem se dostal někam k 45 % ceny v Koscomu, což snad ani netřeba dále komentovat. Zatím jsou ještě ve fóliích a spupeční šňůrou, tak si na ně budu pomaloučku polehoučku zvykat. Zvolil jsem větší variantu, tedy 43,5 mm se zeleným ciferníkem (menší má 41 mm) a jsou krásné a zvláštní...

post-987-1219327871.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šímo pěkný i spopisem doručení, nakolik tě tedy vyšly?

V Koscomu stojí 31 990 Kč. Z Classybrandu přijdou při dopravě jednoho kusu včetně dopravy, DPH a poplatku UPS na cca 23 000 Kč. Z E-bay (prodejce Authenticwatches) je cena cca 15 000 Kč. Nekup to...

Zatím je nosím od pátku (tah jsem si zkrátil sám), přesnost nic moc (asi + 14 s/den), ale půjdou do servisu na seřízení. Naprosto mě dostává způsob změny data a dne v týdnu, kdy na rozdíl od toho, na co jsem byl zvyklý např. z Tissot Seastar 1000 Automatic (ETA 2824), kdy se datumovka začíná posouvat cca v 23:55 a zhruba v 00:05 naskočí nové datum, dochází u Orisek ke změně data i dne v týdnu skokově během zlomku sekundy cca 10 sec po půlnoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se prosím sem.

 

Proč se sem nesmí nahrávat velké a pěkné fotky? Jestli jde o místo, tak co občas promazat naktuální prodejní a nákupní thready :whistling:

 

Edit: to jsou moc pěkné hodinky, cena výborná a radost z nich také jistě velká. at slouží!

Upraveno uživatelem Alessio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Takže kolegáčkové, tímto se s dovolením řadím do klubu příznivců červeného rotoru. Odskočil jsem si dnes na letiště, abych si je osobně nechal proclít a zároveň vysvobodit ze spárů Fedexu. Kupoval jsem je "buy it now" na E-bay respektive Authenticwatches a vše je v naprostém pořádku. K hodinkám dávají (zřejmě vždy) fakturu s cenou 500 USD (vyzkoušeno při nákupu za 774 USD, resp. 1 020 USD), takže DPH bylo 1 641 Kč, clo 0 Kč a poplatek Fedexu díky osobnímu vyzvednutí taky 0 Kč. Authenticwatches přikládá (kromě certifikátu autenticity), na rozdíl třeba od Classybrandu, k hodinkám VYPLNĚNOU waranty card se zárukou 3 roky, kterou si můžete za 75 USD prodloužit na 5 let, nebo za 195 USD na dobu neomezenou. S celkovou cenou jsem se dostal někam k 45 % ceny v Koscomu, což snad ani netřeba dále komentovat. Zatím jsou ještě ve fóliích a spupeční šňůrou, tak si na ně budu pomaloučku polehoučku zvykat. Zvolil jsem větší variantu, tedy 43,5 mm se zeleným ciferníkem (menší má 41 mm) a jsou krásné a zvláštní...

 

 

Nazdarek,

hodinky jsou nadherny, jenom bych te chtel upozornit na zaruku od tohoto prodejce. Tato zaruka neplati pro autorizovany service, protoze tato firma neni autorizovanym prodejcem teto znacky. To znamena, kdyz se ti neco stane s hodinkami, tak je musis poslat zpet do Ameriky k tomuto prodejci a ten se postara o opravu tvych hodinek. Ja znam jen jednoho internetoveho prodejce, ktery prodava hodinky se zarukou od vyrobce a pritom neni autorizovanym prodejcem teto znacky. Nemam tuseni, jak to dela, ale je to pravda, protoze jsem od nej koupil hodinky a nechal si je zkontrolovat u autorizovaneho servisu- bez problemu!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jednemu ja nechapem.Prednedavnom som ja kupoval svoje Orisky 733-7533-84-54-MB v anglicku kedze tu posobim.No zistil som jedno ani sa neoplati koli riziku kupovat tak v USA hodinky.Kedze ja som tu dostal taku zlavu na ne ako ked z EBAY.Tie co kupil Šima tak tu sa daju za normalnu cenu kupit ZA 600 libier co je na vase cz 17 511cz.No kedze cena sa da jednoducho vyjednat tak ja som na tie ties dotal cenu okolo 14500cz ked prepocitam na vase. No nakoniec som si kupil tieto diversky ma vysli okolo 18 necelych ceskych. A mam jednu istotu.Kupil som ich v autorizovanom obchode na znacku ORIS.Cize fakt niekedy to riziko z USA napr cez Classibrandu je.Nemate potvrdeny zarucak a to si myslim je troska riziko.Takze s cenou je to asi tak.

http://www.precisiontime.co.uk/oris-733753...tch-p-1804.html v prepocte na vase to je 17686CZ.

 

A inac gratulujem k novym hodinkam ako ja mne gratulovali ked som ich kupil))) No a to s tou odchylkou mam aj ja +15 az 20.Radili mi pockat asi 3 mesiace nech sa zabehnee. Tak uvidime. Ja ma caliber 733 ne ako na koscome maju asi len stare foto lebo tam je stary model s calibrom 633 a Wr 200 a novy je wr 300 a caliber 733.

 

nech ti sluziaaaa))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je nákup zpoza oceánu vždycky trošku sázka do loterie a ne vždy vyjde. Já jsem nakoupil ve viržínii a potvrzený záručák mám. Jestli mi ho uznají jinde než v americe zatím netuším a doufám, že ani nebudu muset.

 

Gratuluji k hodinkám, dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Po prezerani tohto fora sa mi zapacila tato znacka, a kokretne aj tento model s tym karbonovym dizajnom ciferniku.

Na stranke oris.ch vsak nie je ziadny oficialny distributor pre SR...vie mi niekto poradit ci je tu nejaky neoficialny, aby som to mohol ist pozriet?

A druha vec, nasiel som ich za dobru cenu na amazone (ako uz tradicne 50% nizsia cena ako v CR), ale neviem ci sa mi oplati ist do toho...jedna sa o moje uspory, ktore by som nerad vyhodil za nieco neoverene, a zas nie su dostatocne vysoke, aby som ich utekal kupit do brna...

Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druha vec, nasiel som ich za dobru cenu na amazone (ako uz tradicne 50% nizsia cena ako v CR), ale neviem ci sa mi oplati ist do toho...jedna sa o moje uspory, ktore by som nerad vyhodil za nieco neoverene, a zas nie su dostatocne vysoke, aby som ich utekal kupit do brna...

Dik za rady

Občas se tu nějaké Orisky vyskytnou v prodejním vlákně, chce to jen trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po prezerani tohto fora sa mi zapacila tato znacka, a kokretne aj tento model s tym karbonovym dizajnom ciferniku.

Na stranke oris.ch vsak nie je ziadny oficialny distributor pre SR...vie mi niekto poradit ci je tu nejaky neoficialny, aby som to mohol ist pozriet?

A druha vec, nasiel som ich za dobru cenu na amazone (ako uz tradicne 50% nizsia cena ako v CR), ale neviem ci sa mi oplati ist do toho...jedna sa o moje uspory, ktore by som nerad vyhodil za nieco neoverene, a zas nie su dostatocne vysoke, aby som ich utekal kupit do brna...

Dik za rady

 

Ja jsem se rozhodl pro Oris Williams F1, koupil jsem v kvetnu je primo pres Amazon a opravdu s tim nebyl zadny problem. Hodinky prisly na dorucovaci adresu v USA (kamarad) do 2 dni po objednani naprosto v poradku - pouze bez vyplneneho zarucaku se zarukou od Amazonu (ktera je celkem na nic). S hodinkami zatim maximalni spokojenost, pomer cena/vykon je dle meho nazoru opravdu velmi dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...