Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 5. 2. 2022 v 20:02, galos napsal:

Ten dial mi pride ovela viac symetricky s mercedemi. Sam mam BB58 a stale ked na nich pozeram, tak premyslam ci sa mi ta hodinova rucicka paci alebo ma vlastne vytaca, ze je na tom cifre prilis vela geometrickych tvarov.

Mě to taky vytáčí, jak to bastlí.

S tímhle cifrem to mělo smysl:

 

maxresdefault.thumb.jpg.25e4a7f959853dad2ab94da0af212370.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2022 v 15:09, paya01 napsal:

Jak je to s dostuposti BB58 Blue? Jsou nejak snadno k objednani, nebo je to stejna hruza jako FXD?

Myslím, že to bude OK. U Bechyne som ich videl už vystavené. Keď budeš trpezlivý a dás si watchdoga na Chrono24 tak sa dajú vymáknuť aj v EU okolo 3000 EUR. Alebo keď máš kamaráta v Anglicku ktorý ti ich donesie(v dobe keď som ich kupoval boli na ostrovoch celkom výrazne lacnejšie...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 2. 2022 v 20:02, galos napsal:

Ten dial mi pride ovela viac symetricky s mercedemi. Sam mam BB58 a stale ked na nich pozeram, tak premyslam ci sa mi ta hodinova rucicka paci alebo ma vlastne vytaca, ze je na tom cifre prilis vela geometrickych tvarov.

Diky, pomohl jsi mi idenitifikovat, co me s..e na Tudorech. Zdanliva malickost, jako zakulatit nebo narovnat hodinovou rucku na hodinkach s kulatym pouzdrem, a byly by o level vys. Ta jejich palice je na palici!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=11958]dwg[/mention]dwg a [mention=66008]hrozna[/mention] kupa inteligentnich prispevku, ale nejak Vas panove nevidim ve vlakne "jake Tudory mate na ruce.." Muzete nas obohatit, aby jsme vedeli a videli co presne Vam vadi, kdyz se tak vyznate?

Tak záleží akú stratégiu nákupu/výberu hodiniek máš. Moja nakúpime-ponosime nemusí sedieť každému..
čo nám vadí je symetria ciselniku čo dokážeš posúdiť aj bez toho aby si ich vlastnil..


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, pomohl jsi mi idenitifikovat, co me s..e na Tudorech. Zdanliva malickost, jako zakulatit nebo narovnat hodinovou rucku na hodinkach s kulatym pouzdrem, a byly by o level vys. Ta jejich palice je na palici!

Osobne som zistil že záleží akou “optikou” sa na to pozries. Keď sa pozeráš ako na Tudor hodinky tak si povieš oka. Sedi to. Tu ručičku asi budú dávať všade. Keď sa pozrieš čisto na symetriu bez Tudoru tak stále by som bral čistý a jednoduchý dizajn ako napr divers. 418fa4f5ee9072e80d0118257cce16fd.jpg


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k historii a ikonickemu tvaru snowflake dává tento koncept naprosto smysl a chtít kopii původních submariner - to by neudělal nikdo.

Áno takto nejak som to zamýšľal aj keď som sa nevyjadril možno presne. Proste pozerám sa na to viac ako Mercedes RLX ručičky, ktore sú už charakteristickým znakom značky. Stále by som ale vymenil ikonický vzhlad za viac jednoduchý s rovnými ručičkami .


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle jsou Canadian navy mil spec 1978, moc jich v téhle kombinaci není, ale zcela neobvyklá natož nová tahle varianta není
8EF2BD94-496B-4CBD-A50F-2098862FBC2C.thumb.jpeg.d1508ccce851e1b46495729fa0aebb0c.jpeg

Super! Dik moc. Nevedel som že toto kombo má aj historicky základ. Hned sa mi trocha uľavilo


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, galos napsal:


Áno takto nejak som to zamýšľal aj keď som sa nevyjadril možno presne. Proste pozerám sa na to viac ako Mercedes RLX ručičky, ktore sú už charakteristickým znakom značky. Stále by som ale vymenil ikonický vzhlad za viac jednoduchý s rovnými ručičkami . emoji3526.png


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Takze by jsi menil mercedes rucky u Rolad a snowflake u Tudoru za ty rovne? Generaly altogether?, protoze nejaky pochybny pocit cisteho designu? Nezlob se, ja mam z techto pochybnych příspěvků pochybne pocity.. á propos Divery ruznych znacek maji zcela zamerne vyrazne tvarovane, barevne, neokazale a nadstandardni tvary rucek - pro lepsi citelnost pod vodu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze by jsi menil mercedes rucky u Rolad a snowflake u Tudoru za ty rovne? Generaly altogether?, protoze nejaky pochybny pocit cisteho designu? Nezlob se, ja mam z techto pochybnych příspěvků pochybne pocity.. á propos Divery ruznych znacek maji zcela zamerne vyrazne tvarovane, barevne, neokazale a nadstandardni tvary rucek - pro lepsi citelnost pod vodu.. 

Nevedel som že debata o rucickach má takýto výbušný potenciál. Napísal som že by som preferoval na mojich BB58 jednoduchú ručičku ako majú divers na tej fotke ktorú som priložil. RLX sú ok. Ked ta to vytaca tak má proste ignoruj. To že má ručička iný tvar má určite význam ale hromada diverov sú vyzorovo čistejšie a paci sa mi to viac. bc9b8fd0cbd7ff96631ce174e23b1c68.jpg
Peace


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, galos napsal:


Nevedel som že debata o rucickach má takýto výbušný potenciál. Napísal som že by som preferoval na mojich BB58 jednoduchú ručičku ako majú divers na tej fotke ktorú som priložil. RLX sú ok. Ked ta to vytaca tak má proste ignoruj. To že má ručička iný tvar má určite význam ale hromada diverov sú vyzorovo čistejšie a paci sa mi to viac. bc9b8fd0cbd7ff96631ce174e23b1c68.jpg
Peace


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Nevytaci.. ptam se. Ok, respektuju samozrejne tvuj nazor. Akorat nechapu proc kdyz je Rlx ok, Snowflake nedavas.. Nejak mi to nehraje v koncetpu s tvym nazorem cisteho designu a rovnych rucek, ale ok. Tisic lidi tisic chuti, tak to ma byt! 👌taky se nepozabijime kvuli jedne baby, ze😅. Vsechno dobre, nemyslel jsem to uplne zle. Jen tomu nerozumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem nechtel vest nejaky boj o univerzalni pravdu, natoz kazit tady vlakno lidem, kterym se palcat zamlouva. Spis me zaujalo, jak to galos pojmenoval jako prehnane moc designovych prvku na jednom cifru. Sam mam NF a nedam na ne dopustit :)

image.png.492c4db95da0a63c5dd8ab3c4eb674a2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, steel napsal:

bez snowflake by byly ty hodinky (58) uplne tuctovy kousky, kterejch je hromada. Chces rovny rucky? Kup si divery s rovnejma ruckama. 

Jj urcite jde hledat jinde - ale je to casto bez inhousu, 70 h rezervy, COSC, a nebo bez rozumne cenovky - tedy veci, pro ktere si soucasny Tudor cenim. Podobne to mam s Omegou, jejich vlnky na diverech jsou podle me moc, dial tolik prvku podle me neunese....skoda, ze to maji od jiste doby jako univerzalni designovy podpis. Snad jen nove NTTD vlnky nemaji, coz je muj divers gral. Ale zase ta cena.....! Proste trudna je cesta hodinkoveho  fandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...