Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky




https://www.ccbstores.cz/nabijeci-baterka-fenix-e03r/
Btw jak se občas kritizuje, že se ten hliník brzo ošoupává, tak mně se ta získaná patina naopak líbí.
 


Jj, par mesiacov na klucoch a bola dobita jak ciganska hracka. Ale aj po cca 2 rokoch stale plne funkcna. A plny vykon je neskutocny, i ked vydrz vazne minimalna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 985
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, warann napsal:

Mne ta vydrz prijde adekvatni. A krome toho mam pro jistotu jeste pidi svetlo v noziku. Oboje samozrejme na zde taky oblibenejch titanovejch karabinkach. 

5591736C-7F7D-47F3-9BA8-3DA4B09E7265.jpeg

Ty karabiny jsou od číňana? Já používám ještě takovouhle sponu na zavěšení klíčů abych netrhal poutka .

IMG_20221125_080533.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marnejeto napsal:

Ty karabiny jsou od číňana? Já používám ještě takovouhle sponu na zavěšení klíčů abych netrhal poutka .

 

Jo z ALI, mám jich několik a spokojenost. Po pravdě zrovna odtud objednávám velmi výjimečně, ale tyhle karabiny jsem prostě v takovýhle kvalitě a alespoň přibližný ceně nikde jinde neobjevil. Mám je u všech klíčů, případně mám ještě na ně navěšený právě ty baterky a malý Victorinoxe a slouží super.

@siki Hele neměřil jsem ani výkon ani výdrž, ale v reálu mi oboje vyhovuje. Svítím teda nárazově, ale svítí solidně a ani výdrž mi nepřijde nějak špatná. A díky přepínání bílý/červený světlo mi občas dost pomohla, když jsem se nepřipravenej rozhodl jít v pátek v noci z hospody k nám na vesnici pěšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, siki napsal:

Já měl v plánu taky koupit tu manker E03, ale odradila mě recenze na zahraničním fóru věnujícím se led svítilnam. Dle těch testu tam ten výkon a výdrž vůbec neodpovídala údajům dle výrobce a to docela o dost. Jinak vypadá dobře co se zpracování týče.

Mám ji asi dva měsíce a svítil jsem s ní jen chvilku tak zatím nemůžu soudit. Ale vzhledem k velikosti svítí dobře, zpracování velmi solidní, vodotěsnost do 2 m a tužkovku najdeš v nouzi i na hřbitově. V balení je navíc náhlavní pásek,též dobře vyřešený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Fénix E03 už asi 3 roky na kličích a zatím super. Sice dobitou jak prase, ale pořád svítí. Používám v práci na kontrolu svrů u vnitř a občas i v autě na nějaké opravy. Prostě pořád ji mám  u sebe a sem tam ji dobiju. Když si vzpomenu. Za mě je to fakt super svítilna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U E03 kdysi dávno někdo psal, že není nic neobvyklého, když se ti nechtěně zapne v kapse. Nevim nemám zkušenost, ale myslim, že to zaznělo víckrát. Asi jakákoliv svítilna z týhle klíčenkový kategorie nebude vyloženě blbě, takže každej pak podle svých preferencí. Je to rychle na něco posvítit a to zmákne asi každá. 

Narazil jsem na tohle video, kde srovnává malý baterky a v diskuzích hrozně chválej Thrunite Ti2 je sice na tužkovku, ale za ty prachy... :default_smile:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Strocek To můžu potvrdit, E03 se mi už takhle jednou vybila. A jindy jsem ji vytáhl svítící, což není moc příjemné, když chceš akutně na něco svítit a zjistíš, že je mrtvá. Jinak velikost, kvalita je super, ale mohli by nějak pořešit to, že tlačítko zmáčkneš, ani nevíš jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...