Přejít na obsah

PRIM SPORT L.E.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 minutami, Procha napsal:

V Nekázance bylo možné si prohlédnout funkční kousek včetně  speciálního dřevěného balení. Měl jsem těstí, již měli připravené pro odeslání do Ostravy, ale rozbalili a ochotně ukázali.

A koupil? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Frantik napsal:

Kupovat hodinky za takový prachy a k osahani dostat maketu, to je jako když chces do postele s pěknou holkou a vona ti řekne, aby sis ho vyhonil vedle na hajzlu, ze vysledek je v podstatě stejnej. Sorry jako

To je věc pohledu: Holt se najdou i takoví, kteří tento sale model akceptují a peněz mají dost.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, stefaton napsal:

To je věc pohledu: Holt se najdou i takoví, kteří tento sale model akceptují a peněz mají dost.   

Pak to jsou blázni 🙂 Auto si taky kupujou podle makety, nebo boty z papíru, jen tak spichnutej oblek........ Tohle je proste náš Prim, jen pro opravdové fajnšmekry 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pořád na tuhle limitku koukám, něco mi tam nesedí. ND ok, ale ty indexy jsou imho moc široký. Pořád tedy pro mě zůstávají nejpovedenější novodobé Primky limitka ES 2012. Ty jsem měl, byly skvělý. Krásně klenutý safír, ale zhoršovalo to čitelnost. Blbě jsem na to viděl, tak jsem je pustil Iztapovi, ten je pustil financovi a ten už nevím komu. Tekrát jsem je bral zánovní za 26k. Vzal bych je znova, ale asi bych je nenosil, pro tu čitelnost. Takže zůstanu u původních PS1, ty jsou nepřekonatelný.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...