Přejít na obsah

Vojáci s hodinkami - fotky


Klotzman

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Jako jediny si uvedomuje pruser s bilou barvou ve vlajce na rukavu.

Anebo je to jen shoda nahod !?

Tak samo jak jsem uz nekolikrat videl tzv " vojaky " s nalestenym bodakem v ruce. :-)

Jsem sice jenom stupidni zalozak, ale neco jsem si jeste zapamatoval. ;-)

Tak myslím že ta bílá vlajka je zanedbatelná oproti jejich bílím ksichtům :-) Ale kdybychom tak moc řešili demaskující příznaky vojáků a dávali tady jen "opravdové" vojáky, kteří jsou opravdu zamaskovaní, tak tady nebude ani jeden příspěvek, protože hodinky resp.sklícko je dost demaskující, takze se hodinky otáčí buď na vnitřní stranu zápěstí nebo se překrývají
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Chlapci, vy nevíte, že poslední trend pudový střelby je již při tasení  namačkávání spouště, kdy v momentě zacílení už máš přednamáčknuto, zvláště, když máš v komoře a kohout v přední poloze, takže pak už stačí jen domáčknout a je to tam..... a nebo se taky trénuje už střílení od boku s tím, že ruka přechází do klasické střelecké pozice, ale to už je ze zásobníku několik střel na cestě k cíli, případně v něm.... :) Ale opakuji, jedná-li se o pudovku, kdy už tedy tasíte a střílíte... Takže protože to je statickej obrázek a nelze vydedukovat, jestli jde o mířenku nebo pud, netvrdil bych s jistotou, že to je  špatně....

Samozřejmě, že tento úkon je důležité náležitě natrénovat, což stojí hodně času a munice, ale pak fakt nese výsledky....

Noo, tak vzhledem, že ve stresu fakt nevíš, jak moc mačkáš, tak to vnímám jako cestu do pekel. Ale taky jsem myslel umístění pouzdra. Nevím, kde se to vzalo, dokonce jsem to takle viděl i na stránkách výrobce - tj. za kalhoty, ale kdo viděl z profilu tohle pouzdro, tak by ho nikdy nenapadlo to cpát za gatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Střelecko-taktický výcvik pro skupinu instruktorů Speciální pořádkové jednotky KŘP Ústeckého kraje PČR. Metodicy vedeno Akademií Aegis.

post-5779-0-20986500-1461732848_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...