Jump to content

Nové Omega Speedmaster Professional 2021

dabelM
 Share

Recommended Posts

Mám dotaz na zkušenější borce než jsem já. Byl jsem osloven s dotazem, na který nedovedu odpovědět a to, že se stala taková věc: při objednání 2ks Můnů ( stejná reference ) mají jedny na lunetě tečku vedle 90 a druhé nad 90.
Jakto, když je to stejná reference objednané v jeden den...?
Přikládám foto z netu, fyzicky zmíněné hodinky u sebe nemám.
Tak dík a jsem zvědav na reakce
d9e701de35b8554d24f0d7e4dd5aa29b.jpg
e12d2259d6796996541d4ed242d39ad0.jpg

• Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 18 minutami, enrico156 napsal:

Mám dotaz na zkušenější borce než jsem já. Byl jsem osloven s dotazem, na který nedovedu odpovědět a to, že se stala taková věc: při objednání 2ks Můnů ( stejná reference ) mají jedny na lunetě tečku vedle 90 a druhé nad 90.
Jakto, když je to stejná reference objednané v jeden den...?
Přikládám foto z netu, fyzicky zmíněné hodinky u sebe nemám.
Tak dík a jsem zvědav na reakce emoji2.png
d9e701de35b8554d24f0d7e4dd5aa29b.jpg
e12d2259d6796996541d4ed242d39ad0.jpg

Ahoj. Nie sú to stejná reference. Horný obrázok je predošlá reference a dolný obrázok súčasný model.

Ano, jsem si vědom jiné reference na fotkách, ale problém je, že dvoje hodinky stejné reference, mají bod na lunetě jinak, otázka proč...?

DoN by mel byt vysadou nove reference s cal 3861. DNN pak ma reference predposledni s cal 1861.

Pokud je vec jak pises, pak jde o omyl/raritu. Dobre je vedet, ze jsou zamenitelne :))

• 2 weeks later...
V 4. 6. 2021 v 14:09, Seamaster napsal:

Tak mrkni na ty fotky vyse z ruky na volantu... je tam krasne videt, cemu se rika step dial. Cesky asi viceurovnovy cifernik :)

Jasne, to chapu, ja myslel jestli to neni pojmenovani nejake vyfikundace, kterou stary model nema..

I kdyz jak na to koukam, neni tam rozdil oproti staremu modelu v tom vnejsim kruhu pres ktery jdou indexy? Jsem moony uz dlouho nemel na ruce, to je ostuda..🙂

Moje to mají vedle 90... myslím, ze máme stejnou sarzi, ne?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak mám tu pokračování hodinek se stejnou REF, ale jinou tečkou u 90…
115d45fbf5580b486b81fb7e785652c8.jpg
1003026ddbcc5c874c4b003d37f42695.jpg
431aa86b14cfe026612a83d6d40ce91e.png
b651254336ffa2f51daacd4a375a3a7c.jpg

Tak jestli jsem to pochopil spravne, jedna se starou referenci, jez ma asi omylem uz novou lunetu z  cal 3861.
Treba z tohoto mezitypu jednou bude rarita :) 

Jestli dobře vidím, tak moje ( to jsou ty kvalitnější fotky ) mají stejnou referenci jako ty druhé ( zabalené ) :-)

Tak jestli jsem to pochopil spravne, jedna se starou referenci, jez ma asi omylem uz novou lunetu z  cal 3861.
Treba z tohoto mezitypu jednou bude rarita  

Myslíš, že je to omyl?

V 9. 6. 2021 v 21:30, Davis napsal:

Ahoj. Nie sú to stejná reference. Horný obrázok je predošlá reference a dolný obrázok súčasný model.

Není to stejná reference, podívej se na číselník na dělení mezi sekundami.

• 2 months later...
V 30. 4. 2021 v 9:46, Chosef76 napsal:

Díky za info. Větší korunka a tedy pohodlné natahování super. Absence hackingu mě na starším modelu štve, každopádně v seřízení podržení vteřinové rafičky korunkou už jsem mistr a vzhledem k tomu, že není datum, pak je to všechno otázka do 1 minuty.
Proběhl už někde pokus dát tento nový tah na předešlý model hodinek? Ten bych pak asi chtěl. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Já mám informaci, že nový tah na předešlou referenci jde po nějaké drobné úpravě(údajně nějaké drobné broušení), ale že by tam sednul jen tak, to prý ne...

• 1 month later...

Ahojte mám len takú menšiu otázku.Volíte si Hesalit,len  kvôli cene, alebo histórii či lepšieho  vintage vzhľadu? Keďže pre mňa osobne by bol problém,len o pocite to kdekoľvek poškriabať. Áno čítal som celú históriu ,ktoré sú presne práve tie hodinky ktoré boli na Mesiaci. Viem aj pojem prečo je tam plastové Sklíčko. Ale keďže deväťdesiatdeväť percent ľudí v živote nevyužije to priamo na mesiaci.😀Tak len kvôli pocitu,ze máte tie prave moonwatch? Len tak premýšľam nahlas.Áno safír beriem len z praktického hľadiska.

před 2 minutami, jamikadze napsal:

Ahojte mám len takú menšiu otázku.Volíte si Hesalit,len  kvôli cene, alebo histórii či lepšieho  vintage vzhľadu? Keďže pre mňa osobne by bol problém,len o pocite to kdekoľvek poškriabať. Áno čítal som celú históriu ,ktoré sú presne práve tie hodinky ktoré boli na Mesiaci. Viem aj pojem prečo je tam plastové Sklíčko. Ale keďže deväťdesiatdeväť percent ľudí v živote nevyužije to priamo na mesiaci.😀Tak len kvôli pocitu,ze máte tie prave moonwatch? Len tak premýšľam nahlas.Áno safír beriem len z praktického hľadiska.

Ber verziu s čím sa viacej stotožňuješ a ktorá sa ti viacej páči esteticky. Hesalit ludia volia jednak z princípu ale jednak majú totálne odlišný charakter a auru. Veď si to skús. Zle si vybrať nemôźeš