Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

@azeppelin

jako jooo, budou chodit +-2-4 sec/den no a co, aj tak to nejsou hodinky na každý den.

Mě se líbilo, že tam šoupli to nato, velo strap a lupu kdo má rád hodinky udělá mu to větší radost, než přesnost lepší o 2-3sec) den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, guzmic napsal:

@azeppelin

jako jooo, budou chodit +-2-4 sec/den no a co, aj tak to nejsou hodinky na každý den.

Mě se líbilo, že tam šoupli to nato, velo strap a lupu kdo má rád hodinky udělá mu to větší radost, než přesnost lepší o 2-3sec) den

Asi jak kdo. Chtěl jsem tu pěknou velkou a nepraktickou krabici s věcičkama. Už u Hánáka jsem si hodinky strčil do kapsy kabátu, abych mohl zbytek nechat s lehčím pocitem v kufru auta, než dořeším práci. Nakonec krabice se vším zůstala spolu s dalšími od hodinek a elektroniky ve skladu a nikdy jsem ji od té doby nerozbalil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, guzmic napsal:

@azeppelin

jako jooo, budou chodit +-2-4 sec/den no a co, aj tak to nejsou hodinky na každý den.

Mě se líbilo, že tam šoupli to nato, velo strap a lupu kdo má rád hodinky udělá mu to větší radost, než přesnost lepší o 2-3sec) den

Souhlas. Před nějakou dobou, se řešilo, jestli je zdražení kvůli balení s doplňky adekvátní nebo ne. No a teď je balení bez nich a zdražení velký. Jasný, je tam nový stroj, technicky zase posun, ale mě Moony aktuálně dělaj +4 sek. a něco, takže přesnost myslím OK. Ty doplňky určitě spoustu z nás potěšili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrat se tady psalo, jak prislusenstvi a vlastne cely kufrik jsou zbytecny, ted to u Omegy ocesali a hracky chce kazdy zpet :D Mne to prislo vzdy jako prakticky a povedeny bonus.. Obzvlast u nepostizenych se dostavil  wow efekt.  Psal jsem to uz v minulosti a myslim si to i ted, tyhle doplnky mely a maji svoji sberatelskou hodnotu a nakonec prave v tom bude spocivat vyjimecnost dosluhujici reference.. Posledni se "starou" strojovnou a jedina v takovem velkorysem baleni :default_wink:    

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak při přechodu na velkou krabici s těma hračkama zdražili. No a teď zase zdražili, ale hračky si nechali 😀

Ale jo, líbí se mi i bez těch blbostí okolo. Nový tah vypadá super až na sponu.

A co myslíte? Za kolik půjdou koupit? Neptám se na ceníkovou cenu, ale reál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Axel napsal:

Kolikrat se tady psalo, jak prislusenstvi a vlastne cely kufrik jsou zbytecny, ted to u Omegy ocesali a hracky chce kazdy zpet :D Mne to prislo vzdy jako prakticky a povedeny bonus.. Obzvlast u nepostizenych se dostavil  wow efekt.  Psal jsem to uz v minulosti a myslim si to i ted, tyhle doplnky mely a maji svoji sberatelskou hodnotu a nakonec prave v tom bude spocivat vyjimecnost dosluhujici reference.. Posledni se "starou" strojovnou a jedina v takovem velkorysem baleni :default_wink:    

Naprosto výstižně napsáno! Já jsem rád, že je mám, sice mám někdy stavy, že je prodám, ale asi si je ještě nechám, taky mám pocit, že jako poslední reference se starou strojovnou budou zajímavé. No a ten velký kufr, na který je často nadáváno kvůli jeho velikosti, bude taky určitě doceněn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spona je předmětem kritiky i na omega fóru, kéž by se někdo ve vedení rozhodl udělat ještě menší upgrade a sponu nahradit jinou, vybírat mají rozhodně z čeho... Ale to je asi utopí :rolleyes: Jinak jedna věc není nikde zmíněna  a to návrat radiální struktury subciferníku:thumbsup_anim: Určitě jsou na safírové verzi, snad platí i pro hesalit.. Nové reference bude pak skutečným "strojem času", jelikož ciferníky jsou v tom případě téměř identické s číselníky Moonu minimálně z roku přistání na Měsící (145.022 -69 - číselník se značením C1). Mohli to dotáhnout k úplné dokonalosti, pokud by vytvořili kopii číselníku B3 se superluminouvou, protože jedině ten patří do skutečných Moonů, co nosili Buzz a Armstrong (105.012 a 145.012 ). 

Paradoxně právě číselník u safírové reference se vzhledově B3 nejvíce blíží díky aplikovanému logu, na druhou stranu dýnko nenese v popisku "Moonwatch", to najdeme jen u hesalitu, což je správně :) 

Tady detail subciferníků: 

upload_2021-1-5_13-18-10-png.1135350

Jinak ten cestovní box se povedl.. 

 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo se tu tusim ptal zda pujde tah z novych Moonu pouzit na starsi reference. Ano pujde :)

,,New bracelet on the “old” Moonwatch. It fits! No adjustment needed, I just used the bracelet and pins from the new Speedmaster. There's a little gap between the end piece and the case, in case you are perfectly healthy (without OCD), it should be fine"

1.thumb.jpg.e95b8cc5a1cac8d7832cd24d80ff411c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Axel napsal:

Tak spona je předmětem kritiky i na omega fóru

kurwa nemozem si pomoct, mne sa ta spona paci. Aj pocit pri manipulacii je vyborny.  Ale narovinu  - fakt cocoti ze pouzitelnu mikroregulaciu, alebo aspon extenziu nezapracovali, nechapem. 

Z coho som ja sklamany, je ze zmensili kufrik a vynechali prislusenstvo . Toto sa zakaznikom nerobi 😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, tedwine napsal:

kurwa nemozem si pomoct, mne sa ta spona paci. Aj pocit pri manipulacii je vyborny.  Ale narovinu  - fakt cocoti ze pouzitelnu mikroregulaciu, alebo aspon extenziu nezapracovali, nechapem. 

Z coho som ja sklamany, je ze zmensili kufrik a vynechali prislusenstvo . Toto sa zakaznikom nerobi 😡

Ani lupa tam neni ukrytá ako pri Snoopy verzii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...