Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 581
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, ATOM napsal:

Rangery chrli jako orliky ? Ranger 2022 prisel po osmi letech. Luminiscence je podle toho, co jsem mel moznost shlednout, ta sama, jako na predchozim modelu. A ta rozhodne nepusobila a myslim ze to nebylo cilem,jako vintage lumi a tak to vidim i u soucasnych Rangeru. Ve vsech smerech moderni rangery s jasnym odkazem na puvodni original.

Tudor pisu, ne Ranger, letos je to treti zasadni novinka, navic dost modifikaci BB (rootbeer, SG36 atp.) na muj vkus zbytecne moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, marecenator napsal:

Tak ma takovy nazor, ty hodinky nezkousel a proste se mu Rangery libi, tve reakce taky nechapu.

 

To ani nemusíš.. vyjádřil jsem také svůj názor a to můžu!! 

Apropos - podívej se na stránku zpět.. jsou velké. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, marecenator napsal:

Podival jsem se a nic o tom, ze jsou velke, jsem nenasel.

Myslím tu fotku od kolegy steela. Vedle Polarek na mě působí obrovské a těžkopádné. Možná je můj pohled deformovaný, čistě subjektivne když dám vedle sebe taky klasické BB a 58.. (Vím, že se bavím o jiných rozměrech!!) @Jo a vím, že mají 39mm. Mluvím o tom jak vypadají "vedle" na fotce.. velké! 

Jinak nic proti nim nemám. Jsou pěkné, mě se i líbí.. Jen si nemyslím, že to je to nejlepší od Tudoru za 20let.. Tohle tvrzení se mi zdá přes čáru, a trochu moc. 😬:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se za mizerne fotky..  dnes jsem je mel na ruce a musim rict, ze na moje 17cm zapesti (a vkus) jsou velky. Jsou to super hodinky pro nekoho s vetsi rukou a na natu nebo remenu bych si je umel predstavit i na sobe. Kazdopadne expy jsou /za me/ proste jeste o neco lepsi :)

20220725_162213.jpg

20220725_162100.jpg

Upraveno uživatelem dwg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozrejme, ze jsou exp v mnoha ohledech lepsi, kdyz to porovnam s BB36 (a to jsou fajn hodinky) tak proste exp 36 jsou nizoucky a s tou rukou jakoby splynou, oyster je slabsi nez u Tudoru a pocitove mi pak ty BB prijdou vetsi. Navic exp 36 (mam novy model) maji oproti ETA dvojnasobnou rezervu. Historie je jasna BB nemaj zadnou, exp extremni. Ted je otazka toho kila  rozdilu 😂 a ja mam dilema jestli potrebuju dvoje hodne podobny hodinky( ale asi jo 😂) Avsak abych nebyl offtopic  - porovnavam to s BB36 protoze me to prijde ferovejsi , jsou to dle meho nazoru pribuznejsi kousky nez rangery a protoze rangery jsem videl jenom na webu a ten minuly model jsem zkousel kdyz vysel u Bech a vubec ale vubec se mi to nelibilo ... jo a jeste flame jak z Hrenska - rangery jsou VELKY 😂

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už 14 dní tady čtu pořád dokola "Ranger jsou velký", mají na hovno lumi, cifr, blablabla.

BB PRO jsou vysoké, moc lesklé.

FXD jsou příliš modré, mají debilní lunetu

NF jsou divný.....

Všechno záleží na "vkusu každého soudruha". Co se nelíbí jednomu, druhému ano. A jak jsem psal už dříve, jak jsou nové Ranger dobré nebo špatné hodinky ukáže až čas. Povíme si za rok, dva co se tady ve vlákně bude o Ranger psát. Prosím, aby kolegové pro které je Ranger velký už po X té nepsali, že je pro ně Ranger velký..... Děkuji moc.

Raději už tady dejte nějakou vlastní recenzi a pěkné fotky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, steel napsal:

tak samozrejme, ze jsou exp v mnoha ohledech lepsi, kdyz to porovnam s BB36 (a to jsou fajn hodinky) tak proste exp 36 jsou nizoucky a s tou rukou jakoby splynou, oyster je slabsi nez u Tudoru a pocitove mi pak ty BB prijdou vetsi. Navic exp 36 (mam novy model) maji oproti ETA dvojnasobnou rezervu. Historie je jasna BB nemaj zadnou, exp extremni. Ted je otazka toho kila  rozdilu 😂 a ja mam dilema jestli potrebuju dvoje hodne podobny hodinky( ale asi jo 😂) Avsak abych nebyl offtopic  - porovnavam to s BB36 protoze me to prijde ferovejsi , jsou to dle meho nazoru pribuznejsi kousky nez rangery a protoze rangery jsem videl jenom na webu a ten minuly model jsem zkousel kdyz vysel u Bech a vubec ale vubec se mi to nelibilo ... jo a jeste flame jak z Hrenska - rangery jsou VELKY 😂

abychom byli pozitivni - velka vyhoda BB a vsech Tudoru je, ze narozdil od modernich rolexek jdou nosit na nečem jiném než na tahu. Zrovna u exp 1 bude shaneni kvalitnich zahnutych 19mm stěžejek trochu pruda a to nemluvím o tom zářezu v pouzdře :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Piplík napsal:

Už 14 dní tady čtu pořád dokola "Ranger jsou velký", mají na hovno lumi, cifr, blablabla.

BB PRO jsou vysoké, moc lesklé.

FXD jsou příliš modré, mají debilní lunetu

NF jsou divný.....

Všechno záleží na "vkusu každého soudruha". Co se nelíbí jednomu, druhému ano. A jak jsem psal už dříve, jak jsou nové Ranger dobré nebo špatné hodinky ukáže až čas. Povíme si za rok, dva co se tady ve vlákně bude o Ranger psát. Prosím, aby kolegové pro které je Ranger velký už po X té nepsali, že je pro ně Ranger velký..... Děkuji moc.

Raději už tady dejte nějakou vlastní recenzi a pěkné fotky. 

tady mas jednu recenzi za druhou a dost z toho vychazi ... to jak si nam tu zakazal TO psat😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dwg napsal:

abychom byli pozitivni - velka vyhoda BB a vsech Tudoru je, ze narozdil od modernich rolexek jdou nosit na nečem jiném než na tahu. Zrovna u exp 1 bude shaneni kvalitnich zahnutych 19mm stěžejek trochu pruda a to nemluvím o tom zářezu v pouzdře :) 

 

ja se do sundavani tahu na R nepoustim, je to stejne stresujici jako navsteva AD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...